БК Хімік

На цій сторінці представлені анонси найближчих ігор БК «Хімік». Ви можете вибрати і купити квиток на бажану подію.

Немає результатів.

БК Хімік — купити квитки через інтернет

Одна з найсильніших в Україні баскетбольних команд з Одеської області, м Південне, була створена в 2001-му році. Президентом клубу став Сергій Назаренко, місце виконавчого директора зайняв Сергій Чернишов. За час своєї кар’єри «Хімік» стрімко набирав обертів, покращуючи техніку гри, і завоював чимало відданих фанатів разом з престижними нагородами. Курирують спортсменів клубу зараз Віталій Степановський та Олексій Коновалов.

Історія приморського клубу

Першим значною подією для «Хіміка» в сезоні 2001/02 стала перемога в Чемпіонаті Вищої ліги України, яка забезпечила команді перехід в суперлігу.

У наступному сезоні відбулася зміна тренера — замість Сергія Пінчука був запрошений Звєздан Мітровіч з Чорногорії. Баскетболістам з Південного вдалося отримати лише бронзу в Кубку України, і шосте місце у Всеукраїнському Чемпіонаті.

Однак, в міжнародному Кубку виклику ФІБА «Хімік» показав гідний результати, дійшовши до чвертьфіналу.

До сезону 2007/08 пост головного тренера команди, що грає в Суперлізі, був переданий молодому українському фахівцеві — Дмитру Базилевському. В результаті наполегливої ​​праці команда знову увійшла в ТОП Суперліги за кількістю очок і передач за гру, отримавши бронзу на Чемпіонаті України, а після — повторила успіх і в наступному сезоні.

У 2013/14, беручи участь в суперлізі, «Хімік» стає срібним призером Чемпіонату України, поступившись лише київському «Будівельнику». Між сезонами один з кращих баскетболістів клубу, Артем Пустовий, захищав честь країни на Чемпіонаті світу в Італії в числі складу української збірної. Далі «Хіміку» вдалося взяти участь в Єврокубку — дійшовши лише до ⅛ фіналу, команда була відзначена фахівцями як «амбіційний новачок турніру».

У променях слави

На найвищу сходинку українського баскетболу «Хімік» піднявся в сезоні 2014/15, вигравши золото в Чемпіонаті України, при цьому було встановлено абсолютний рекорд ліги — южненськиі баскетболісти вийшли переможцями у всіх 36-ти матчах.

У наступному сезоні команда закріпила свій «золотий» статус, вдруге виграв всеукраїнський Чемпіонат і ставши володарем Кубка України.

Кожна їхня гра — захоплююче і сильне видовище, швидкість, спритність, технічність і грація. Тому сьогодні безліч спортивних фанатів хочуть купити квиток на гру «Хіміка». Залишайтеся з нашою афішею, щоб вчасно дізнаватися про анонсах матчів улюбленої команди, а також заздалегідь купувати квитки на найкращі місця.