2
Национальный Цирк Украины
196
Театр російської драми
1
Национальная опера Украины
77
Молодий театр
77
Академічний театр драми і комедії
2
Atlas
76
Театр оперети
7
«Октябрьский» дворец
8
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
63
Театр на Подолі
43
Театр Сузирья
53
Киевский академический театр кукол
25
Театр на Липках
8
КМАТОБ для детей и юношества
6
Києво-Могилянський Театральний Центр "Пасіка"
2
Центральный Дом Художника
2
Кинотеатр «Кинопанорама»
8
Концерт-холл «Freedom»
13
Театр марионеток
4
Циганский театр Романс
4
Малый зал Дворца Украина
20
Киевский театр "ЗОЛОТЫЕ ВОРОТА"
9
Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского
7
Киевский муниципальный академический театр кукол
8
Классический Художественный Альтернативный Театр
3
Киевский Театр "АКТЕР"
4
Национальная музыкальная Академия имени П.И.Чайковского
2
Дом культуры и искусств СБУ
23
Киевский академический театр «Колесо»
2
Театр Дах
1
Театр Райдо
1
Дом Архитектора
2
Цыганский театр Романс
1
Театр Шкаff
5
Киевский драматический театр "Браво"
2
Дом Актёра
Квитки в театр
Знайдено 767 події

80 грн

80 грн

60 грн

23 квітня

17:00

60 грн

23 квітня

18:00

80 грн

23 квітня

18:00

40 грн

25 грн

23 квітня

19:00

150 грн

20 грн

80 грн

75 грн

23 квітня

19:00

150 грн

23 квітня

19:00

200 грн

23 квітня

19:00

300 грн

100 грн

70 грн

Купити квитки в театри Києва, афіша 2017

Купити квитки в театр в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України ви можете на сайті Esport.in.ua. Не має значення, яким є ваш вік або як часто ви відвідуєте культурні події в житті суспільства, театр завжди був і завжди буде актуальним. Варто визнати, що сучасні технології частково витіснили «живі і душевні» розваги у вигляді театральних постановок і культмасових заходів, але навіть молодь цікавиться походами на драматичні та комедійні вистави із завидною постійністю. А сервіс Esport.in.uaделает квитки в театри Києва та України максимально доступними для придбання в будь-який час доби зі зручною системою бронювання та оплати. Однак, про все по порядку.

Квитки в театр: афіша і ціни

Всіх бажаючих купити квитки в театр цікавить афіша уявлень, якщо звичайно ви не чекали певну постановку протягом півроку. Буквально п'ять-десять років тому для інформування про нові театральних дійствах потрібно було читати газети, слухати радіо, стежити за рекламою на вуличних носіях, і то частенько можна було пропустити цікавий анонс. Але сьогодні все стає куди простіше! Тепер ви можете займатися важливими справами, а потім швидко купити квитки в театр, афіша представлена ​​на нашому сайті у вигляді зручного переліку з сортуванням по датах, жанрами, містах і місцях театральних постановок.

Бажаєте сходити в будь-який український театр - квитки вже доступні для покупки прямо на сайті за місяць і більше до майбутнього події. Взагалі афіша театральних вистав оновлюється регулярно, так що любителі живої акторської гри щомісяця і щотижня знайдуть для себе як безсмертну класику в свіжому виконанні, так і нові постановки маловідомих режисерів.

Купити квитки в театр онлайн на сайті

Припустимо, ви ввели в пошуковику запит купити квитки в театр онлайн, а тепер потрапили на наш сайт. Дійсно, придбання театральних квитків через інтернет стало зручною альтернативою нескінченного стояння в чергах. До того ж, каси не завжди знаходяться в зручному для вас районі. Що пропонуємо ми: ви вибрали цікаве події / балет / постановку, кликнули мишею «Купити квиток» і вже бачите, які місця вільні і яка ціна квитків в театр. Бронювання квитків відбувається елементарно просто, а оплатити їх ви можете в зручний час в касі або замовити доставку на будинок.

До речі, купити квитки в театр в Києві з доставкою додому можна дуже недорого. А якщо ваше замовлення перевищує 3000 гривень, то доставка здійснюється абсолютно безкоштовно!