Украина - Хорватия

Футбол: Україна - Хорватія, купити квитки онлайн

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «СПОРТ»

Відбірковий турнір до ЧС 2018: Україна – Хорватія

Вже 9-го жовтня пройде матч-відповідь між збірними України і Хорватії. Хорвати є лідерами групи, а нашим хлопцям необхідна перемога - як і завжди. Кращі гравці двох країн зустрінуться на НСК «Олімпійський», дві майстровиті команди будуть битися між собою і за участь в найбільшій події футбольного світу. Замовляйте квитки на нашому сайті вже зараз.

Битва за престиж, битва за мир

Після поразки від Ісландії українським футболістам треба оговтатись, а що лікує краще, а ніж перемога над одвічним суперником, тим більше мова йде про вихід на чемпіонат світу 2018ть. Футбольна країна не може позбавити своїх фанатів такоЇ важливоЇ для них події. Всі ми переживаємо за наших спортсменів, всім нам треба висловити свої емоції. Приходьте на матч, вболівайте за нашу збірну і разом ми доведемо, що ми сильніші.

Купити квитки на футбол Україна - Хорватія можна на сайті, не прогавте свій шанс побачити кращих футболістів нашої батьківщини на одному стадіоні. Вони грають для вас.

І не забувайте, що ви і ваша підтримка - найкращий стимул для гравців.

 

ПРОЦЕДУРА ПРИДБАННЯ КВИТКІВ

 

В КАСАХ СТАДІОНУ

-  Для придбання квитка при собі потрібно мати оригінал власного паспорту та ксерокопію паспортів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

-  У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, обов’язковим документом для придбання квітка є свідоцтво про народження (оригінал або копія).

-  Кожен з 4-х квитків буде іменним, тобто на «корінці» квитка буде нанесено ПІБ особи-власника, яка може потрапити за ним на стадіон.

-  Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

 

ON-LINE НА САЙТІ esport.in.ua

-  Одна особа в може придбати не більше 4-х квитків.

-  Для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН (за винятком неповнолітніх), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки.

-  У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, вказуються дані свідоцтва про народження.

-  Протягом доби система опрацьовуватиме запит, проводячи верифікацію даних покупця.

-  Через 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення.

-  Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо.

 

ВИНИКАЮЧІ ПИТАННЯ З ЦЬОГО ПРИВОДУ    

 

1)    Необхідно подавати данні на одну людину, яка придбала зазначену кількість квитків, чи подавати данні на кожен квиток (наприклад, якщо купляти друковані квитки)

 

В КАСАХ СТАДІОНУ

- Для придбання квитка при собі потрібно мати оригінал власного паспорту та ксерокопію паспортів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

- У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, обов’язковим документом для придбання квітка є свідоцтво про народження (оригінал або копія).

Кожен з 4-х квитків буде іменним, тобто на «корінці» квитка буде нанесено ПІБ особи-власника, яка може потрапити за ним на стадіон.

- Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

 

 

2)     З якого віку дитині потрібно купляти квиток?

 

Дітям до 6 років вхід безкоштовний у супроводі дорослого без надання окремого місця. Діти від 6 років повинні мати квиток.

 

3)     Які Документи потрібно пред'являти на дитину та дорослого при вході на стадіон?

 

ВХІД НА СТАДІОН

УВАГА! Вхід на стадіон розпочнеться о 19:45. Зважаючи на додаткову процедуру контролю, просимо вболівальників, для власної зручності, приходити на стадіон, по можливості, зазделегідь до початку матчу.

 

Потрапити на стадіон можна лиже пред’явивши один з наступних документів:

-          паспорт громадянина України або іншої країни;

-       закордонний паспорт України або іншої країни;

-       свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

-       посвідчення водія;

-       іменну банківську картку з фотографією;

-       інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

 

Відповідальні служби стадіону будуть проводити звірку ПІБ на квитку з одним із зазначених вище документів. Потрапити на стадіон може лише особа, дані якої на квитку збігаються з даними в документах, що посвідчують особу.

 

Продавати та передавати квитки будь-яким чином іншим особам заборонено.

 

Квитки обміну та поверненню не підлягають.

 

При втраті або пошкодженні квитка дублікат не видається, а кошти не повертаються.

 

4)     Передбачена можливість заміни квитка на іншу людину, якщо той кто придбав не зможе поїхати на матч?

 

Такої можливості немає.

 

5)     Як замінити квиток, якщо касир зробив помилку в наборі даних людини яка придбала квиток?

 

Уважно перевіряйте прізвище та ім’я на квитку біля каси. У випадку помилки, касир передрукує Вам.

Дивіться також: