Збірна Хорватії з футболу

На цій сторінці представлені анонси найближчих ігор Збірної Хорватії з футболу. Ви можете вибрати і купити квиток на бажану подію.

Немає результатів.

Збірна Хорватії з футболу, купити квитки

Команда була утворена в 1990-му році на базі Хорватського футбольного союзу, а з 1992-го — визнана ФІФА та УЄФА, в рейтингах яких займає 23-е і 16-е місця відповідно. Збірна успішно показала себе в чемпіонатах Європи та світу, захищаючи футбольну честь Хорватії і демонструючи високу технічність гри.

Історія збірної

Першим значущою подією для національної збірної Хорватії стала участь в Чемпіонаті Європи з футболу 1996 року. З 4-ї відбіркової групи команда пройшла у фінал, посівши в ній перше місце і набравши 23 очки. Після цього хорвати отримали друге місце в групі D, поступившись лише Португалії, і пройшли до чвертьфіналу, де їх зупинила німецька збірна.

Наступним був Чемпіонат світу в 1998-му, де хорватські футболісти посіли друге місце у відбірковому та воювали з українською збірною за вихід до фінальних тури. У групі Н групового етапу команді знову дісталося друге місце, а до ⅛ фіналу збірна Хорватії розгромила румунську команду (1: 0). У чвертьфіналі поразки зазнала збірна Німеччини, а півфінал, в якому була переможена Голландія, дав збірної Хорватії, яка відмовилася від французам в останньому матчі, третє місце. Кращим бомбардиром турніру був відзначений нападник Давор Шукер, який забив 6 м’ячів.

Наступним вдалим виступом стала участь в Євро 2008 — вигравши у Австрії, Німеччині та Польщі в груповому етапі, хорвати з першого місця в групі Е вийшли в плей-офф, але були зняті турецькими футболістами в чвертьфіналі за рахунок додаткових пенальті.

Боротьбу за право участі в 4-му на рахунку збірної Чемпіонаті світу хорвати почали в 2014-му, успішно виступивши на відбіркових проти Сербії, Македонії, Шотландії, Бельгії та Уельсу. Зайнявши позицію в групі, А з Мексикою, Бразилією і Камеруном, збірна Хорватії не пройшла далі групового етапу.

З уболівальниками на вершину Європи!

Сьогодні Хорватська збірна з футболу значно поліпшила свої показники на міжнародній арені. Їх матчі стали більш видовищними за рахунок якісно зміненої техніки, тому тепер набагато більше футбольних фанатів хочуть купити квитки на матчі збірної Хорватії з футболу. Замовити їх онлайн, а також дізнатися про найближчі матчі, ви зможете за допомогою нашої афіші.