1
9
09 вересня, 18:30
Якщо доля підкинула тобі лимон — зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай з...
500 ₴
КВИТКИ13 вересня, 18:30
По рассказам Михаила Зощенко Ах, как прекрасна будет жизнь!.. Жизнь без денег.. Жизнь...
450 ₴
КВИТКИ14 вересня, 17:00
Упс!.. Я прийшов (автор: Микола ХАЛЕЗІН)
Жанр: комедія-притча. Вистава з антрактом.
Як...
500 ₴
КВИТКИ15 вересня, 12:00
Ну, ду-у-уже добра казка
Чи любите ви казки? А чари та всілякі...
300 ₴
КВИТКИ15 вересня, 17:00
Скандальна п’єса «Раптово, минулого літа» відомого американського...
400 ₴
КВИТКИТеатр на Михайлівській
У 1998 році Віталій Кіно (випускник «режисерської школи» Едуарда Митницького) з командою однодумців заснували Центр мистецтв «Новий український театр» при якому нині діють два театри: «Театр на Михайлівській» та театр для дітей «Сонечко».
Один з перших незалежних (недержавних) театрів України.
Багато років театр не мав власної сцени й працював на різних сценічних майданчиках. У 2009 році Центр мистецтв нарешті відкрив власну сцену у Києві, у затишному будиночку 19-го сторіччя, на вулиці Михайлівській, 24 ж. у місті Києві.
Театральна зала налічує 40 місць (розсадку глядачів проводить адміністратор). У театрі панує майже домашня сімейна атмосфера.
Перша прем’єра навласній сцені – вистава «Безталання» за І. К. Карпенко-Карим, стала насправді «програмною» виставою театру, в ній впевнено були сформульовані естетичні та філософські погляди творчого колективу, його мистецький напрямок, бачення сучасного українського театру. Це було щире, нове, «живе» прочитання відомої класики. Далі з успіхом відбулися прем’єри за творами Чехова, Шекспіра, Мирного, Цвейга, Кропивницького, Вільямса, Кокто. Проте на «оживленні» класики театр не зупинився. В репертуарі театру на Михайлівській багато нових імен. П’єси сучасних драматургів Н.Уварової, Р.Горбика, Н.Халєзіна, В.Рибачука, О.Звєрліної, Б.Срблянович, М.Смілянець, Ю.Васюка, інсценізації творів Т.Малярчук, вперше в Україні були поставлені саме на сцені Театру на Михайлівській.
Театр з перших днів свого існування позиціонує себе, як театр для всієї родини, і продовжує впевнено займати театральну нішу «сімейного» відпочинку.