Mahatch 1/4 гран-прі

Mahatch 1/4 гран-прі неділя 17 жовтня 10:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «СПОРТ»

17 жовтня кожного шанувальника кулачних боїв чекає можливість зануритися в сувору і неповторну атмосферу справжніх брутальних боїв.

На наш минулий івент ми зібрали понад чотири тисячі людей в Палаці Спорту і зробили шоу світового масштабу! Світові зірки Артем Лобов і Денис Берінчик, зірки MAHATCH та два мільйони переглядів за лічені дні на YouTube каналі!

17 жовтня, Freedom Hall, на вас чекають продовження зіткнень між кращими бійцями нашої організації, гості із сонячного Казахстану, а також бій між першим володарем чемпіонського поясу організації «Hardcore Fighting Championship» — Абубакаром Сулеймановим проти триразового чемпіона України з К1 і гаранта видовищних поєдинків — Козловця Тихона.

Хедлайнер вечора буде поєдинок Дмитра Булгакова, який є окрасою нашої організації і самим титулований бійцем, в якому люди бачать майбутнього чемпіона ліги, проти Свирида Ігоря, який є надпопулярним казахстанським бійцем завдяки участі в турнірах ACA, ACB і ONE Championship.

Протистояння в рамках гран-прі набирає обертів і на вас чекають продовження зіткнень між кращими бійцями нашої організації в боротьбі за головний приз - Toyota Camry


Попереднє замовлення