Вистава "ДВОЄ" з передмовою про кіноконтекст

Вистава "ДВОЄ" з передмовою про кіноконтекст субота 03 червня 16:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

ТЕАТР У КОНТЕКСТІ

Пропонуємо перед виставою «Двоє» зануритись у контекст її створення. Втамувати інтелектуальні потреби, а заразом отримати чуттєвий досвід та емоційне задоволення. «Двоє» – це кілька десятків коротких, непов’язаних між собою спостережень про стосунки чоловіка і жінки. В основі епізодів – історії із життя акторів та акторок та їх близьких, а також сюжети про любов із класичного мистецтва, переосмислені крізь призму сьогодення.

Творці цієї документальної історії надихались сюжетами зі світового кіно: стрічками Бергмана, Джармуша, Лінклейтера, Вуді Алена та ін. Юрій Поворозник – головний редактор медіа про кіно та попкультуру «Vertigo», лектор освітньої платформи «Projector» допоможе розглянути міжособистісні стосунки під мікроскопом кінематографу.

Перед виставою ми поговоримо про те, як кіногерої перетворилися з архетипів у реальних людей, як Інґмар Берґман навчив подружжя комунікувати свої конфлікти (і підштовхнув шведів до розлучень), як Річард Лінклейтер майстерно використовує буденність. І про те, як кіно вчить нас поведінки у стосунках. Дізнаємось, як поєднуються романтика та реалізм у виставі «Двоє». Зрозуміємо краще та відчуємо глибше з проєктом Малого театру «Театр у контексті».


Попереднє замовлення