Усі найкращі речі

Усі найкращі речі субота 22 червня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Усі найкращі речі
Мова вистави - українська

Додаткова інформація - 12+

Тривалість - 1 год. 20 хв. без антракту

Жанр - Моновистава

Прем'єра - 1 березня 2020 року

Автор - Дункан Макміллан

Режисура, простір, та адаптація тексту - Тамара Трунова

Музичне рішення - Тамара Трунова, Олександр Курій

Відео - Антон Кудряшов

Продюсерка проєкту - Тамара Трунова

Отже, моновистава. Головна режисерка нашого театру, Тамара Трунова, поставила собі цікаву, вкрай складну задачу. А хтось скаже – черговий виклик. Головну роль, єдину роль на сцені, виконує провідна акторка нашого театру – Олеся Жураківська. І для Тамари, і для Олесі це перша моновистава в їх творчому житті.

В основі вистави лежить п’єса “Every brilliant thing” Дункана Макміллана, сучасного англійського драматурга та режисера, добре відомого в Європі. Цікаво, що Макміллан створював її разом із своїм товаршем, британским коміком Джоном Донахью, який опрацював цей текст у звичному для себе жанрі стендапу і мав шалений успіх.

А що ж ми побачимо на Малій сцені? Як цю зворушливу, динамічну і, не дивлячись на тематику, вкрай комічну історію, розповість така талановита, глибока, несподівана акторка, як Олеся Жураківська і одна з найкращих сучасних театральних режисерок України – Тамара Трунова?

«Наша нова вистава про те, що навряд чи можна когось врятувати, однак, рятуючи когось, можна врятувати самих себе. Помічаючи незначне, на перший погляд, прекрасне, збудувати для себе такий крихкий, проте такий важливий життєстверджувальний фундамент. Вистава, всупереч твердженням генетиків, ламає парадигму наслідування поведінки батьків і говорить про те, що досвід жити – і є самим життям. Це інтерактивний монолог, який порушує чи навіть заперечує межу між сценою і глядацькою залою, фіксує мить, запах, колір, дотик. Автор тексту зазначає, що цю роль може грати жінка або чоловік будь-якого віку чи раси. Мені здалося, що це має бути не лише професійний актор\акторка, а й людина, яка здатна почути чужий біль, якій не байдуже і це проявляється у щоденних вчинках. Олеся Жураківська опікується Будинком ветеранів сцени, і я бачу, скільки серця вона щодня лишає іншим людям. Моя величезна повага та щирий уклін перед її професійністю та людяністю», – Тамара Трунова про нову виставу театру «Усі найкращі речі».

Актори - Олеся Жураківська


Попереднє замовлення