Favbet
Творчий вечір Народного артиста України Мар'яна Гаденка

Творчий вечір Народного артиста України Мар'яна Гаденка четвер 06 травня 19:00

06 травня
четвер, 19:00
Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
150-750 грн
Купити квиток
До події залишилося:
26 днів
4 години
27 хвилин

І ДЕ Б Я НЕ БУВ ЧИ В ГОДИНИИ РОЗПУКИ, ЧИ В СВІТЛІ І РАДІСНІ ДНІ

ЗАВЖДИ БУЛИ ПОРУЧ МАМИНІ РУКИ ІЗ ЗАПАХОМ ХЛІБА Й ЗЕМЛІ…

Мар’ян Гаденко

Сьогодні в Україні немає жодної людини, яка б не милувалася зворушливими, глибокозмістовними піснями, композитора, автора і виконавця народного артиста України Мар’яна Гаденка. Піснями, які щодня звучать по радіо та телебаченню, як у його власному виконанні так і у виконанні зірок української естради (понад шестидесяти народних і заслужених артистів України). Людям його пісенні шедеври стали необхідні як ковток свіжого повітря, джерельної води, одкровення. Адже унікальне поєднання лірика-пісняра і військової людини створює потужну, творчу напругу, неповторну ауру, глибоку задушевність, в якій відчувається биття серця справжнього митця, відданого патріота і захисника своєї держави.

Впродовж останніх 15 років в травні місяці, на передодні Дня матері, маестро збирає в родинне коло друзів (виконавців. поетів-піснярів) аби ліричною піснею та сучасним романсом маестро вшанувати МАТЕРІВ. Цього року творча зустріч «Романс для Вас» композитора, ведучого телевізійних програм «Надвечір’я. Долі», «Моя пісенна сповідь» на телеканалі UA.Перший та «Сім’я+1» на телеканалі «Київ», народного артиста України Мар’яна Гаденка з шанувальниками його творчості відбудеться 6 травня 2021 року у МЦКМ «Жовтневий палац» (Київ).

В цей вечір для Вас та мільйонної армії телеглядачів звучатимуть найкращі романсово – ліричні твори написані маестро, які давно уже стали шлягерами (народними піснями); ( «Мамині руки», «Все минуло», «Романс для Вас», «Від соловіїв здригнулась неба синь», «Ти мій неспокій», «Сиві тумани», «Усміхнися», «Жіночі сльози щастя не приносять», «Любов то радість і журба», «Ти не ревнуй мене», « Озвись», «Збережи мене в серці своїм», «Вьюга», «О чем шепчешь ветер за окном», «Я сойду дождем»….. , а також ви отримаєте нагоду стати першими слухачами прем’єр новостворених пісень та будете приємно здивовані від неординарних світло-художніх рішень оформлення однієї з провідних сцен України - МЦКМ «Жовтневий палац».


Попереднє замовлення