The Neighbourhood

The Neighbourhood субота 01 жовтня 19:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

THE NEIGHBOURHOOD В КИЄВІ!

 

13 листопада 2021 рокуTheNeighbourhoodзустріне своїх прихильників на великому концерті у Палаці спорту, та доведе всім, що відомий всім «Sweater Weather» не все, чим вас може вразити гурт.

Ще у 2012 році гурт випустив сингл Sweater Weather, який згодом приніс йому як мільйони переглядів кліпу та світову пізнаваність, так і ярлик гурту «однієї пісні». Тож на концерті у Києві Джессі Разрефорд та інші члени групи спробують спростувати цю думку.

Адже у 2017 – 2018 роках гурт займався новим амбітним проектом, випустивши спочатку міні-альбом Hard, за ним To Imagine, згодом  - повноформатний The Neighbourhood, а потім ще одну платівку - Ever Changing. Склавши назви всіх релізів отримаємо самоіронічну відповідь усім, хто не вірить у гурт: "Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться".

Не відмовляйте собі у задоволенні наживо почути неймовірний каліфорнійський інді-рок. «Sweater weather», «Afraid»,  «Daddy issues», «Scary love», «Female robbery», «A little death» та інші хіти чекають на вас.

Щоб потрапити на концерт TheNeighbourhood, просто зараз купуйте квитки на сайті esport.in.ua.


Попереднє замовлення