Театр тiней Teulis

Театр тiней Teulis субота 01 липня 17:00

01 липня
субота, 17:00
Національна музична академія України імені Петра Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
190-650 грн
Купити квиток
До події залишилося:
21 день
9 годин
18 хвилин

Театр тіней Teulis. Емоції для перемоги!

- Театр - підкорив і здивував багато світових столиць.

- Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

- Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis представить легендарне шоу «Твоя тінь»! У 2014 році театром був створений резонансний номер «Крик душі», у 2023 році цей номер отримав нове прочитання і ми сподіваємося, що глядач гідно оцінить цю роботу. Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ...

За останні 8 років Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Подаруй собі настрій та фантастичні емоції!


Попереднє замовлення