Symphony ROCK Resonance

Symphony ROCK Resonance субота 06 квітня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

"Symphony ROCK Resonance" – новый вимір класики!

Музика не має меж, вона проникає у найпотаємніші куточки душі змінюючи все навколо себе. Але все, що є еталоном та взірцевим, залишається навіки і стає КЛАСИКОЮ. Класика буде завжди, вона у всьому – в архітектурі, у живопису, в музиці. Їй підвладні стилі і жанри, напрями і тренди. Класика – це смак, канон, взірець.

6 квітня ми продовжуємо розкривати нові виміри класики. Феєричний проєкт "Symphony Rock Resonance", який є квінтесенцією іншого прочитання шедеврів академічної музики вищого ґатунку - від Баха до Бетховена - у ROCK style!

У Жовтневому Палаці зберуться великий симфонічний ОРКЕСТР, неперевершений ХОР, неймовірні СОЛІСТИ, ГОСТІ проекту та, звісно, галантні ВЕДУЧІ - понад 100 артистів на сцені! Унікальний симбіоз, гармонія та вишуканість чекатимуть на Вас!

Учасники проєкту:

Національний президентський оркестр! – диригент Максим ГУСАК

Соліст Національного президентського оркестру, соліст проєкту

“10 тенорів” Сергій ГУРЕЦЬ (тенор)

Солістка Київського національного академічного театру оперети, учасниця симфонічних шоу та проектів, заслужена артистка України Олена АРБУЗОВА (колоратурне сопрано)

та неперевершений Академічний камерний хор "Хрещатик"! Художній керівник та головний диригент - заслужений артист України Павло Струць. Генеральний директор - заслужений діяч мистецтв України - Сергій Дзюбенко.

Хор “Хрещатик” – яскравий, самобутній, професійний колектив світового рівня, який працює в різних стильових напрямках та створює нові тенденції у світі хорової музики. Колектив гастролює найкращими концертними залами Європи, є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів.

Подаруйте собі та близьким відчуття новорічного дива та особливої музичної насолоди! Нехай навіть у найскладніші часи, світло добра та надії не покидає вас.

Зустрінемось 6 квітня у Жовтневому Палаці - найбезпечнішому концертному залі Києва

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі (у фойє) Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться після її закінчення (але не пізніше 20:20).


Попереднє замовлення