Сонце: наша жива Зірка + Астраліс

Сонце: наша жива Зірка + Астраліс четвер 04 липня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2023 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

 

Сонце: наша жива Зірка

Сонце – це найближча до нас зоря, що осяює наш світ уже чотири з половиною мільярди років та забезпечує нашу планету енергією. Це джерело енергії керує вітрами, погодою та нашим життям. Тепло, яким зігріває нас Сонце, на собі відчуває кожна людина. А спостереження за рухом Сонця небом було єдиним способом відліку часу в минулому.

Але виникають питання: що таке Сонце? За рахунок чого воно зігріває нашу планету? Які ще секрети приховує зоря, що дарує нам життя?Як виглядає його поверхня? Які процеси відбуваються в його надрах?

На всі ці питання ви зможете отримати відповідь у Київському Планетарії, а також побачити грандіозні небачені зображення бурхливої поверхні Сонця в унікальному форматі fulldome на одному з найбільших куполів Європи.

Рік: 2018

Тривалість: 25 хв.

Вік: 9+

Виробництво: Німеччина

 

Астраліс

Шоу про життєвий цикл зір: від народження у зоряних яслах до завершенняжиття у вигляді чорної діри або наднової зорі. Всі ці явища“Астраліс” пояснює у простій та доступній формі. Цей фільм, здивовижними зображеннями і у супроводі прекрасної музики підійдедля глядачів будь-якого віку, включаючи школярів.

Повнокупольнийфільм

Виробництво:Індія

Мова: Українська

Тривалість:15хв Рік:2014 Вік:9+


Попереднє замовлення