СКАЙ «Подаруй Світло»

СКАЙ «Подаруй Світло» пʼятниця 26 травня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Найочікуваніша музична подія року!

26 травня СКАЙ презентує в Палаці Спорту унікальну романтичну концертну програму «Подаруй Світло»

Переповнені зали у благодійних турах на підтримку ЗСУ свідчать про незламність українського народу, який сповнений бажання і сміливості наблизити нашу перемогу. Прийшовши на концерт ми поєднуємо приємне з корисним - так як кожен квиток це донат на потреби ЗСУ. Тому ми - #допомагаємоперемагаємо

Тому, ми НЕ відступаємо і НЕ здаємося! З кожного проданого квитка 30 гривень буде перераховано на рахунок фонду «Повернись Живим». Детальна звітність, як і завжди, буде опублікована в соцмережах гурту.

На всіх присутніх очікує незабутнє шоу, насичене емоціями та драйвом. Відомі хіти та нові романтичні пісні; найбільша в Україні сцена та унікальні світлові інсталяції; неймовірний вокал та харизма Олега Собчука зроблять цей вечір незабутнім.

Концертна програма «Подаруй Світло» триватиме 2.5 години і буде складатись з трьох музичних блоків:

1. Найвідоміші хіти у супроводі симфонічного оркестру та хору. «Легковажна», «Тебе це може вбити», «Струна» та багато інших хітів, які ми будемо співати всі разом

2. Акустичний блок. Тільки гітара і неперевершений голос Олега Собчука

3. Рок блок

Те, що зарядить Тебе енергією на все літо!

Кожен з трьох блоків програми «Подаруй Світло» міг би бути окремим концертом. Придбавши квиток у Палац Спорту Ти отримуєш 3 концерта в одному!

Для найвідданіших прихильників у 1 та 8 секторах у 5 та 6 рядах будуть обладнані VIP-зони. Ті, хто встигне придбати туди квиток додатково до найкращих місць отримають:

- welcome drink

- набір брендованого мерчу

- особисту зустріч з Олегом Собчуком та музикантами гурту СКАЙ перед концертом

Одразу відповімо на найпоширеніші запитання:

⁃ чому в Палаці спорту дозволили концерти?

Тому, що там почали проходити спортивні масові заходи, концерт це теж масовий захід. Як би не можна було, не дозволили б.

⁃ Якщо тривога що далі?

Усі спускаються в метро Палац спорту. Після закінчення тривоги концерт продовжується. Якщо концерт не можливо продовжити, концерт переноситься з усіма дійсними квитками.

⁃ Навіщо ті концерти під час війни?

2 аншлагові тури Україною: перший у листопаді-грудні 2022р (де назбирали 1 млн грн для ЗСУ про що прозвітували в соцмережах) і тур з оркестром в січні-лютому 2023р (де вже назбирали на 2 БПЛА) довели, що потрібні. Якби люди не приходили не питали і не хотіли, то ми б не робили.. Загалом з початку війни СКАЙ зібрав на своїх концертах і передав на потреби ЗСУ вже більше 10 млн грн. Це не просто розважальні концертики, це музично-мотиваційно-благодійні заходи, які покликані за допомогою музики і енергії єднання на декілька годин відпочити, зарядитись і допомогти наблизити нашу перемогу. Краще прийти і переконатись на власні очі і вуха..!

До зустрічі на концерті 26.05.2023 у київському Палаці Спорту!

Любимо і поважаємо ВАС!

#допомагаємоперемагаємо

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Живий звук.


Попереднє замовлення