QUEEN SHOW. Starring Marc Martel. НА БІС!

QUEEN SHOW. Starring Marc Martel. НА БІС! середа 10 листопада 19:30

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Queen Show та Марк Мартел знову у Києві. Тільки один день! Спеціальний концерт!

Ви закидували нас повідомленнями та дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб ви знову поринули в океан та бурю емоцій одночасно. І ось час «Ч» прийшов. Ми раді повідомити, що завдяки вашим численним проханням після феєричного концерту у Києві Queen Show та Марк Мартел знову виступлять у столиці з програмой на «біс». Всього один день – 02 березня, 19.00, 2021, Палац «Україна».

Зробить все, щоб цього разу точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто рядовий концерт, а чарівна пігулка, яку можна радити усім як чудодійний засіб – він зціляє, оновлює і заряджає.

Ви побачите краще трибьют-шоу Queen у світі. Мурашки бігатимуть по вашій шкірі, а серце буде завмирати від нових акордів. Сорок світових хітів Queen зі списку найпопулярніших пісень групи: «Bohemian Rhapsody», «Show must go», «Radio Ga Ga», «Somebody to Love» та багато інших секретних композицій прозвучить для вас цього вечора.

Часом вам здаватиметься, що на сцені Фреді Меркьюри. Так і є, це не сон. Відкрийте і закрийте очі, нічого не зміниться. Марк Мартел – це унікальне явище, він дійсно не лише співає як Фреді, уловлюючи його манеру поведінки, вокальні інтонації, він ще і зовні схожий на соліста Queen. Не даремно критики називають Мартела «реінкарнацією» Меркьюри. А знаменитий ударник «квінов» Роджер Тейлор благословив Марка на фільм «Богемська рапсодія», де його голосом співає актор Рами Мальок.

У 2011 році Мартел взяв участь в конкурсі проекта Queen Extravaganza. Він виконав фрагмент пісні «Somebody To Love», і цього вистачило, щоб звезти з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик зібрав 9 000 000 переглядів. Звісно, Мартел переміг у конкурсі і відправився в шеститижневі гастролі. Відтоді життя співака з Монреаля змінилася на 180 градусів. «Я не думав, що зроблю таке шоу, і до мене підходитимуть зі словами: «Ей, хто-небудь говорив, що ви звучите як «Фреді Меркьюри». Коли люди кажуть таке, це завжди величезний комплімент», – признається Мартел.

Виступаючи у Києві 7 червня 2019, Марк Мартел признався, що київський концерт став кращим в його світовому турі: «Спасибі, Київ! Ти звучав прекрасно сьогодні увечері 3800 голосами!», – написав тоді у своєму Instagram кращий вокальний двійник Фреді Меркьюри. Так, це можна розцінити як інсценування, але на каналі Мартела є багато відео з інших його концертів, але таких слів він не писав більше нікому.

Навіть якщо ви ходите на один концерт в рік, це якраз той самий випадок, який не можна пропустити.

Зустрічаємося 10 листопада о 19.00, 2021 у Палаці «Україна».


Попереднє замовлення