POWERWOLF

POWERWOLF субота 10 вересня 19:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Повернення вовків - дикіші, ніж будь-коли!

2021 знову повністю охоплений чарами вовків: з анонсом свого нового студійного альбому Call Of The Wild, POWERWOLF, верховні жерці хеві-металу, закрутили голови фанатам і критикам у всьому світі і, таким чином, безперешкодно продовжили свою творчість. Унікальна історія успіху!

Перший сингл з майбутнього альбому називається "Beast Of Gévaudan" і відправляє слухача у вражаючу подорож у глибини історичної Франції, тоді як велично поставлений музичний кліп та його приголомшливі візуальні ефекти змушують серця битися швидше вже в перші кілька секунд.

Мет’ю Грейвулф про новий сингл:

«Ми дуже пишаємося тим, що представляємо «Beast of Gévaudan», першу пісню з нашого майбутнього альбому Call Of The Wild. Історія, що лежить в основі пісні, якнайкраще вписується у світ POWERWOLF: вона про таємничого звіра, який убив незліченну кількість людей на півдні Франції наприкінці 18 століття. Звіра так і не впіймали, і навколо подій завжди було багато легенд, аж до інтерпретації священнослужителів, які бачили звіра як «Боже покарання» або навіть як «рятівник людства від мирського та гріховного існування».

Альбом знову створено з шановним дуетом продюсерів Йєнса Богрена та Йоста ван ден Брука. Восьмий студійний альбом нагадає нам про старі POWERWOLF, але також покаже їх і з нового боку!

Це буде божевільна 11-трекова подорож!

Метью Грейвулф про Call Of The Wild:

«З Call Of The Wild ми відкриваємо новий захоплюючий розділ в історії POWERWOLF. Альбом звучить як звичні POWERWOLF і в той же час відкриває нові грані: крім нових фішок, таких як кельтські інструменти в Blood for Blood або баладі Alive or Undead, ми підняли все, що пов'язано з нами на новий рівень. Досі ми ніколи не звучали так потужно та дико – у прямому розумінні цього слова. Ми не можемо дочекатися, щоб нарешті поділитися цим «жахливим» альбомом з усіма вами!»

ПРО POWERWOLF:

Історія POWERWOLF, що розпочалася у 2004 році, виглядає як справжня казка, але це результат найпрацьовитішої та найцікавішої живої групи у світі хеві-металу. На сьогоднішній день POWERWOLF не тільки здобули безліч Золотих та Платинових нагород, але також безліч релізів зайняли перші рядки в офіційному німецькому чарті альбомів. З Blessed & Posolated (2015) POWERWOLF вперше отримали золотий статус (у Чеській Республіці), в той час як його попередник, Preachers Of The Night (2013), потрапив в офіційний німецький чарт альбомів на перше місце, а також неймовірний DVD, The Metal Mass (2016) посів перше місце в німецькому DVD-чарті. Свята меса POWERWOLF в ім'я хеві-металу нестримна - їх останній грандіозний опус The Sacrament of Sin (2018) знову увійшов до чартів альбомів на перші рядки. Повністю розпроданий тур Wolfsnächte з великими концертами та феноменальними сценічними виступами став одним із найбільших тріумфів! З новим студійним альбомом Call Of The Wild і туром Wolfsnächte 2021, що проходить найбільшими залами Європи, 2021 рік знову буде роком під знаком вовчої зграї!


Попереднє замовлення