Підпільний Стендап. Василь Байдак.

Підпільний Стендап. Василь Байдак. субота 20 серпня 17:00

20 серпня
субота, 17:00
Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
До події залишилося:
5 днів
15 годин
57 хвилин

привіт. це знову я. Байдак Василь.

ви мене могли бачити у Підпільному Стендапі, або в Лізі Сміху, або як Бубудука, або на сцені МЦКМ Жовтневий Палац, який я зібрав повністю, не заробивши при цьому ні копійки. бо пріоритетнішим було бажання зібрати повний зал, аніж заробити грошей. тому зробив всі квитки по собівартості.

і ось я повертаюсь у цей чудовий зал!

проте цього разу квитки будуть не по 50 грн грн. тому, якщо ми продамо все, — у нас буде купа бабла. і що ми з нею зробимо? звичайно ж, те, що ви всі робили частенько, що роблять майже всі коміки — ми їх віддамо на ЗСУ.

хто «ми»? я, Ліза і Підпільний стендап.

з коштами зрозуміло: я знову нічого не заробляю (але то мені в кайф). а от що про ваш час? а його ви проведете незабутньо! так весело кошти ви ще не донатили (якщо тільки ви не збирали на бойову горилу, яка б постійно підкрадалась до шойгу і била його зв’язкою ключів по куприку). якби то було до повномасштабного вторгнення, то ми би з вами уявляли вахтерку-кентавра і фантазували б про розчинні туалетні втулки. але довбана росія вкрала в мене цей абсурд. як би вичурно я не жартував, а росія існує абсурдніше. тому буде комедія спостереження. за абсурдом. який відбувається навколо нас чи всередині нас. зроблю все можливе, аби ви сміялись. навіть трохи по завершенню стендапу.

вхід — 18+. бо буде про росію, а там без матів, ой бля, як важко.

до зустрічі.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом).

*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.


Попереднє замовлення