Підпільний Стендап. Антон Тимошенко "На межі"

Підпільний Стендап. Антон Тимошенко "На межі" субота 14 жовтня 19:00

14 жовтня
субота, 19:00
Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
400-2500 грн
Купити квиток
До події залишилося:
14 днів
22 години
59 хвилин

Одного разу після виступу до мене підійшов військовий і сказав, що в мене дуже вдало виходить жартувати на межі. От і побачимо.

На вас чекають жарти про обстріли, ядерну війну, почуття провини, евакуацію, смерть, секс, психотерапію, один жарт про Дію, пародія на шахед і деякі рефлексії про сенс життя.

Можливо я додам щось ще, а щось приберу. Я не знаю, останнім часом не будую багато планів. Але 14 жовтня я буду у Палаці Україна. І що б не сталось, буде смішно.

Для вас також доступні квитки на ексклюзивний ряд «На межі», власники яких будуть запрошенні на зустріч зі мною через декілька днів, де ми поспілкуємось і обговоримо враження після концерту.

100% грошей з прибутку буде переведено на ЗСУ.

*початок о 19:00.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv)

*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

*у разі початку повітряної тривоги концерт буде зупинено, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. По закінченню тривоги концерт буде продовжено. В залежності від тривалості тривоги концерт може бути перенесено на іншу дату. Якщо повітряна тривога розпочинається пізніше, аніж за годину від початку концерту, концерт може вважатися завершеним.


Попереднє замовлення