Пасажир без багажу

Пасажир без багажу вівторок 01 лютого 19:00

01 лютого
вівторок, 19:00
Театр російської драми
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
40 - 350 грн
Купити квиток
До події залишилося:
13 днів
5 годин
42 хвилини
«Пасажир без багажу» в Києві!

У Театрі Лесі Українки в Києві відбудеться вистава «Пасажир без багажу» за п’єсою Жана Ану. В основу сюжету покладено історію реальної людини Антельма Манжіна. Цей солдат втратив пам’ять під час Першої світової війни внаслідок поранення, перебував у полоні, але вижив. Однак, не міг згадати своїх рідних, хоча понад 300 сімей відгукнулися на публікацію про нього в газеті і стверджували, що нібито вони і є його справжні родичі.

Вистава за п’єсою Жана Ануя

Ось і Гастон потрапляє до свого будинку, мешканців якого він не пам’ятає, А може це найкраще, бо у юності герой пережив настільки сильне кохання, що воно стало його тягарем чи не на все життя. А може це зовсім не його родина і не його історія?

Під час цієї вистави глядачі разом з Гастоном здійснять захоплюючу подорож у світ його спогадів і його перших почуттів, які мало не вбили юнака. Проте, чи дійсно все це відбувалось насправді, ми дізнаємося лише згодом. Щоб потрапити на виставу «Пасажир без багажу» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 40 до 350 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.


Попереднє замовлення