«Парфумер» симфонічне релакс-шоу

«Парфумер» симфонічне релакс-шоу неділя 03 грудня 19:00

03 грудня
неділя, 19:00
550-1400 грн
Купити квиток
До події залишилося:
2 дні
3 години
23 хвилини

УНІКАЛЬНА ЗАСПОКІЙЛИВА ПРОГРАМА:

 • Спеціально підібрана музика у живому виконанні.
 • Натуральні ароматичні інсталяції.
 • Музикотерапевтичний ефект.
 • Дикторськи начитки, створені психологами.
 • Фантастичний відео-ряд.

7 "ТАК" ЩОБ ВІДВІДАТИ ШОУ

 1. Зручне розташування концертної локації у самісенькому центрі.
 2. Візуальний ряд оточує глядача. Створює ефект пристутності зсередини дійства.
 3. Концерт, який знизить рівень стресу і подарує внутрішню гармонію протягом 70 хвилин.
 4. Квитки за доступною ціною. VIP-місця: зручні столики з обслуговуванням та величезні мішки для пар. Окремі шезлонги для повного релаксу.
 5. Єдина локація на якій під час концерту розпиляються ароматичні масла.
 6. Працює бар з напоями та легкими закусками.
 7. Чудова, легка та запокійлива програма для відопочинку та отримання нових вражень!

ТІЛЬКИ ТУТ: АРОМО-ОРКЕСТРОВЕ ШОУ «ПАРФУМЕР», НАТХНЕННЯ У ПОВІТРІ

Зцілюща музика дозволить релаксувати, стаючи свідками незабутнього унікального і першого в Україні релакс-шоу «Парфумер» з ефектом імерсії.

Якщо ви втомилися від побуту і щоденних турбот, метушні – не втрачайте час, відвідайте Digital галерею ARTAREA Часу. Відпочиваючи душею, ви наберетеся нових сил, відчуєте відновлення свого внутрішнього стану і зрозумієте, що ця пропозиція краще за будь-які ліки.

Ефект від отриманого задоволення буде кориснішим ніж відвідування сімейного психолога.

Релакс-шоу змусить вас розслабитися, зупинитися, навести лад у думках. Хіба не це потрібно кожному у наш занадто швидкий і не простий час. Видихніть з полегшенням, отримайте це доступне і таке необхідне задоволення. Отриманні враження зроблять вас новою людиною, готовою до нових звершень і здатною протистояти стресам зовнішнього середовища.

ЧОМУ ШОУ «ПАРФУМЕР» ВАРТО ВАШОЇ УВАГИ?

Зцілюючи душу ви зцілюєтесь. І аксіома, як і шоу, актуальна для будь-якого віку. Новий формат буде цікавий і поважним пенсіонерам, і дітлахам, і молоді.

Перформанс і вражаюче музичне шоу відволіче від сірості буднів.

Знижуючи рівень стресу. Ви досягнете внутрішньої гармонії.

Глядач отримує одночасно і розважальне музичне шоу і релакс, з чого слідує, що час витрачений не дарма.

Мікс музики і ароматерапії заспокоює нервову систему. Отримавши бажаний спокій, ви будите здатні вирішити надскладні питання.

Компанія «Мідсан» забезпечує аромаінсталяції здатних перенести відвідувача у світ внутрішньої гармонії. Шоу в ARTAREA Часу увібрало десятирічний досвід компанії «Мідсан», визнаного лідера сегменту аромамаркетингу і ароматизації.

Запропонований в Артерії Часу антистрес-концерт «Парфумер» - це не тільки можливість отримати задоволення від містичних композицій Gabriele Denaro, але й повністю відпочити відновитися, знайти втрачений сенс і підвищити тонус. Непомітно для себе слухач переноситься у 4-й вимір, де музика відчувається серцем, мистецтво стає містичним і кожна струна співає разом з душею. Віртуозне виконання творчості Gabriele Denaro змусить вас впустити музику у свою душу і відчути глибину мистецтва кожною клітинкою свого тіла. Відкрийте світ внутрішнього спокою, відкрийте для себе справжню гармонію.

АУТОГЕННИЙ ТРЕНІНГ В КИЄВІ ДЛЯ ВАС У НАЙБІЛЬШОМУ В КРАЇНІ ІМЕРСІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Галерея ARTAREA надає можливість кожному приєднатися і відчути на собі аутогенний тренінг і зрівняти буденність і реальність до і після відвідування неповторного шоу агенції Gala-Concert і Eclectic Sound Orchestra у Артерія. Ви будите дивитися у майбутнє по-новому, ваша буденність заповниться яскравим різнобарв’ям і невдовзі ви надихнетеся новими звершеннями.


Попереднє замовлення