"НЕ ПЛАЧТЕ ЗА МНОЮ НІКОЛИ"  Моновистава

"НЕ ПЛАЧТЕ ЗА МНОЮ НІКОЛИ" Моновистава субота 21 жовтня 17:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

НЕ ПЛАЧТЕ ЗА МНОЮ НІКОЛИ

"Не плачте за мною ніколи…" 

Моновистава за однойменною п'єсою Марії Матіос. Ідея втілити оповідання Марії Матіос на сцені у Сергія Павлюка та у відомої артистки Лариси Кадирової виникла майже одночасно. Так народився спільний проект Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша (художній керівник проекту Олександр Книга) та Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, і прем’єру моновистави «Не плачте за мною ніколи…» за М. Матіос уперше зіграли у херсонському театрі.

Зараз же моновистава завітала на Камерну сцену ім. І. Козловського. Вдова чекає на свій останній день і ретельно до нього готується: все необхідне вже зібрано і залишається тільки перекладати речі з місця на місце та провітрювати їх періодично, щоб вони сажею і пилом не покрилися. Народна артистка України Лариса Кадирова в образі що побачила життя баби Юстини, спілкується з глядачами в залі, розповідає про своїх сусідів, дає своїм дітям настанови. Для неї смерть - продовження, сутність, перед якою рівні, як багаті, так і бідні. Актриса, звертаючись до глядача, мудро зауважує «яке в людини життя, така буде і смерть».

Тривалість: 70 хв.

Постановча група:

Режисер-постановник, художник-постановник, музичне оформлення – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк

Звукорежисер – Ігор Скороход

Художник по світлу – Віктор Гамов

Помічник режисера – Марина Євенко, Світлана Іздебська

Дійові особи та виконавці:Юстина – народна артистка України Лариса Кадирова

Вистава йде українською мовою.

 

У залі театру вільна посадка. Тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце.

Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацька зала це єдиний простір, тому вхід до зали після 3-го дзвінка неможливий.


Попереднє замовлення