Наоні Оркестра - Рок хіти та саундтреки

Наоні Оркестра - Рок хіти та саундтреки пʼятниця 22 вересня 19:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

НАОНІ Оркестра в Будинку Архітектора (Київ)!

3 червня 2023 року на сцені Будинку Архітектора прозвучать найкращі світові рок-хіти та саундтреки в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра. Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах.

В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби. Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики. І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

Концерт світових рок-хітів та саундтреків Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Чому варто послухати відомі музичні рок-хіти та саундтреки в оригінальній інтерпретації НАОНІ?

1. Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні

2. Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів

3. Феєричне виконання хітів та винятково живий звук


Попереднє замовлення