Музика Світів Хаяо Міядзакі

Музика Світів Хаяо Міядзакі субота 10 серпня 18:00

10 серпня
субота, 18:00
Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
800-1790 грн
Купити квиток
До події залишилося:
19 днів
12 годин
56 хвилин

Один з найвидатніших у світі анімаційних режисерів. Автор казок, що однаково цікаві і малим, і дорослим. Володар премій "Оскар" та численних інших світових нагород.

Усе це – маестро Хаяо Міядзакі.

10го серпня, на сцені МЦКМ ви поринете у світ видатного майстра, обрамлений музикою Джо Хісаіші, а допоможе зробити це єдиний симфонічний гік-оркестр України - LUMOS Orchestra!

Справжня мрія стає реальністю! "Віднесені привидами", "Мандрівний замок Хаула", "Принцеса Мононоке", "Навсікая з Долини Вітрів", "Мій сусід Тоторо", "Небесний замок Лапута", "Порко Россо", "Рибка Поньо на кручі", "Вітер дужчає", "Відьмина служба доставки", "Хлопчик і чапля", "Позичайка Аріетті", "Шепіт серця" – усі найкращі анімаційні стрічки, руку до яких доклали Міядзакі та студія Ґіблі, зібрані в одному концерті!

Анімаційні шедеври маестро сповнені глибоких сенсів, роздумів про життя, смерть, природу, творіння, любов... Музику з них вважають за честь виконувати найкращі оркестри світу. В Україні ж вона звучатиме вперше!

А симфонічний оркестр LUMOS Orchestra – унікальний музичний колектив у якому об'єднались кращі професійні музиканти Львова, що водночас є великими шанувальниками саундтреків та фантастичних світів. Їх постановки детально пророблені аби максимально занурити у світ, наповнені тематичними нюансами, унікальними активностями та розгорнутою драматургією, що здатна розчулити та надихати. Великі тематичні концерти на кшталт "Гаррі Поттера", "Гри Престолів", "Володаря Перснів", шоу по саундтрекам з відеоігор, серіалів, мультфільмів, співпраця з відомими акторами та композиторами, творчі кліпи та більше 800 композицій у репертуарі – усе це доробок колективу за більш ніж 13 років існування.

Диригент – Роман Кресленко

Художній керівник – Діана Коваль


Попереднє замовлення