MONATIK

MONATIK субота 11 травня 19:00

11 травня
субота, 19:00
Osocor Residence
ул. Виноградная 2
800-5000 грн
Купити квиток
До події залишилося:
71 день
9 годин
20 хвилин

Особлива подія MONATIK “ART Оборона” в Osocor Residence. Концерт, на який ми чекали більше року!

19.05 відбудеться подія, яку ми всі чекали більше року - великий сольний благодійний концерт «ART Оборона» на чолі з його ідейним креатором MONATIK. Концерт, що було перенесено минулого року задля Вашої безпеки - нарешті відбудеться! Всі квитки, що були попередньо куплені, залишаються дійсними!

Ми всі хочемо повернутись, хоча б на деякий час, до того дня коли наша рідна країна та її люди ще не знали, що таке війна. Не могли відрізнити різні види ракет за їх звучанням. Не спали у метро та бомбосховищах. Ми хочемо повернутись до тих часів, коли ми багато чого «НЕ». Такі концерти надзвичайно важливі, адже вони арт-терапія для кожного з нас. Коли ми можемо хоча б спробувати трішки поринути у ті доповномасштабно воєнні емоції. MONATIK «ART Оборона» - це творча лінія фронту, яка нагадує українцям ті щасливі миті, коли ми всі співали улюблені хіти в унісон, коли посміхались та транслювали наші цінності та любов через музику.

Відомий артист та меценат MONATIK з перших днів війни займається активною просвітницькою та волонтерською діяльністю, збором гуманітарної допомоги для української Армії, Тероборони та Волонтерів. За перший рік повномасштабної війни завдяки “ART Обороні” MONATIK вдалося передати більше ніж 600 000 евро на потреби України та українців (кошти було передано для таких Фондів, як “Твоя опора”, “UNITED 24”, “Фонд Маши”, Фонд “Охматдит” та особисті потреби бригад та волонтерів). Також артист постійно дає концерти на прифронтових зонах для наших військових, сімей полонених воїнів, працівників ДТЕК, освіти, лікарів та волонтерів.

На нашу думку, кожен подібний благодійний концерт в найтемніші часи нашої історії - це не лише засіб допомогти країні збором коштів, а й можливість показати всім, що українська нація незламна, яка зовсім скоро буде святкувати перемогу над найжорстокішим терором 21-го сторіччя. Під час проведення даного благодійного заходу також буде здійснено благодійний аукціон. Всі виручені кошти з аукціону, будуть передані керівництву Бориспільскої районної військової адміністрації на потреби України. Разом до перемоги.

НА ТЕРИТОРІЇ РЕЗИДЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНІ УКРИТТЯ та ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР.


Попереднє замовлення