Місце для дракона

Місце для дракона неділя 28 травня 16:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

«Місце для дракона» – вистава для сімейного перегляду!

Колись-то давно, не за моєї пам'яті, мабуть, ще й батьків і дідів наших не було на світі, жив собі Дракон. Та не простий Дракон, а особливий. А дізнатися про всі його особливості запрошуємо дітей на виставі «Місце для дракона». Адже тут їх чекає справжня казкова історія не лише про дракона, а й відважних героїв та прекрасну принцесу, доньку князя Люботинського...

І це ще далеко не все. Цей твір входить до шкільної програми, і в нашій сучасній інтерпретації його легше засвоїти. Дізнатися про етап самоідентифікації, вибір свого місця у соціумі, визначити що краще - любов чи ненависть... Вирішити і знайти відповіді на вічні запитання завжди краще у театрі.

І скажу Вам навіть більше! Не дивлячись на те, що вистава «Місце для дракона» – це чарівна казка для дітей, батьки зможуть насолодитися і відчути тут абсолютно свою історію. У висновку ми зрозуміємо, що це не зовсім казка. Придивіться уважніше: поряд із нами насправді живуть дивні дракони, підступні князі, благородні й не дуже лицарі та нещасні князівни.

  • Режисер – Дмитро Весельський
  • Хореограф - Ніна Колеснікова
  • Сценограф – Олексій Гавриш
  • Актори: Христина Дейлик, Марія Моторна, Дмитро Базай, Станіслав Весельський, Олександр Галафутник, Максим Кущов, Даніїл Мірешкін, Максим Цедзінський, Юрій Шульган.

«казка» за однойменнім твором Ю.Винничука


Попереднє замовлення