Міша Крупін та гурт Корупція

Міша Крупін та гурт Корупція субота 18 листопада 18:00

18 листопада
субота, 18:00
Культурний центр Freedom Hall
м. Київ, вул. Кирилівська, 134
500-1000 грн
Купити квиток
До події залишилося:
49 днів
18 годин
25 хвилин

18 листопада Міша Крупін та гурт «Корупція» дадуть концерт в Києві!

Це третій та заключний виступ із серії "Одеса - Львів - Київ", організованний "R&A agency", який був призначенний для збору коштів на автівки для підрозділу "КРАКЕН" та презентації україномовної програми.

Це буде по-справжньму великий концерт в ATLAS на Січових Стрільців, який пройде у такому форматі вперше від 24 лютого 2022 року.

Після повномасштабного вторгнення рф, музикант переклав усі свої відомі хіти українською мовою. А також почав писати нові ще більш потужні треки рідною мовою.

Початком творчої трансформації Міши Крупіна стала композиція «Палає», присвячена українській розвідці та нещодавно підірваному Кримському мосту. Після неї світ побачили треки «Світло», «До Краю Світу» та «Білгород», записаний із Сашою Чемеровим та Колею Сєргою. Кліп на пісню «До Краю Світу» вже зібрав понад 3 мільйони переглядів на YouTube.

Уся творчість Міші Крупіна та «Корупції» стала голосом народу. Тому що пісні, які написані під час війни, стосуються всіх нас і зрозумілі кожному.

З початку повномасштабної війни Міша Крупін займається волонтерством: збирає кошти на буси, позашляховики та дрони для українських захисників і допомагає рідному місту Харкову. Також він проводить благодійні концерти на підтримку ЗСУ та часто виступає для бійців.

На території локації присутні укриття та потужний генератор.

До зустрічі!


Попереднє замовлення