"МАРІЯ КАЛЛАС"  Історія пристрасті

"МАРІЯ КАЛЛАС" Історія пристрасті середа 12 червня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

МАРІЯ КАЛЛАС

Життя без любові

Обожнювана світом співачка Марія Каллас усе життя намагалася заслужити любов. Спочатку – байдужої до неї матері, потім – впливового чоловіка, старшого за неї на 27 років, який любив відому співачку Каллас, але не любив жінку Марію. Замкнув цей ланцюжок найбагатший чоловік у світі  Арістотель Онассіс, який зрадив Марію заради власних інтересів. Співачка так і померла самотньоюувіці 53-х років в порожній паризькій квартирі, не ставши посправжньому коханою та щасливою…

(Не) біографічна драма «Марія Каллас» – це історія пристрасті, що одразу захоплює глядача, який іде звивистим лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос (таким було справжнє ім’я співачки).

Основою вистави стали факти та домисли, пов’язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас.

 

Режисер-постановник – заслужений артист України Володимир Голосняк.

Художниця-постановниця – Ірина Давиденко.

Хореографка – Анжела Гречанівська.

Ролі та виконавці:

Марія Каллас – заслужена артистка України Любов Доброноженко,Джовані Менегіні – народний артист України Сергій Бондаренко,Ларі Келлі – заслужений артист України Володимир Одринський, Ігор Ніколаєв,Арістотель Онасіс – Ігор Матейко.

Тривалість: 70 хв.

 

У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце. 

Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до зали після 3-го дзвінка не можливий.

 

 

 


Попереднє замовлення