Louis Tomlinson

Louis Tomlinson понеділок 04 липня 20:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Друзі, ми невимовно раді нарешті повідомити нову дату концерту Louis Tomlinson.

4 липня 2022 - Київ - STEREO PLAZA

Придбані раніше квитки залишаються дійсними на нову дати. Обмінювати їх не потрібно.

До зустрічі на концерті!

Луї Томлінсон вперше виступить в Києві з дебютним альбомом

З усіх учасників планетарно популярного бойз-бенду One Direction, у Луї Томлінсона склалася найцікавіша доля. Тільки подивіться: власне, він був в One Direction, встиг пограти в футбол на професійному рівні, а також стати суддею британської версії талант шоу «Х-Фактор».

А тепер, через кілька років після розпаду One Direction, він випустив дебютний сольний альбом Walls і готується до світового туру. Луї Томлінсон приїде до Києва не тільки вперше зі своїми піснями, а й стане першим з One Direction, чия нога ступить на українську землю.

Walls можна назвати підсумком років, які були в житті Томлінсона після One Direction. Спочатку він робив електро-поп в дусі пісень свого основного гурту — легкий і безтурботний. Але низка серйозних і трагічних подій змусила його змінити погляди на власну музику.

Нещодавно Луї став батьком. У 2016 році у нього померла мати від лейкемії. У 2019 від серцевого нападу померла зведена сестра. Удари долі наздоганяли хлопця один за одним. Найкраще рішення в цій ситуації — дати в музиці вихід для себе справжнього.

«Я подумав щось на кшталт „Напевно, я повинен почати записувати музику, яка мені дійсно подобається“. А найголовніше — бути чесним і щирим по відношенню до себе самого. Те, з чого я починав — великий самообман. А Walls — це про те, ким я є у реальному житті», — говорить Томлінсон.

Натхнення Луї шукав не в старій музиці, як зазвичай, а в музиці сучасних героїв. На створення Walls його надихнули лідер Arctic Monkeys Алекс Тернер, Емі Вайнхаус, ідеолог проекту The Streets Майк Скіннер і один з головних інді-рок музикантів 2019 року Сем Фендер.

В результаті вийшли Walls. Платівка, яка не будує стіни навколо слухача, а навпаки руйнує їх, представляючи Луї Томлінсона не солодкоголосим популярним хлопцем, яким він здавався на початку нульових.

Дебютний альбом Томлінсона — про звичайного середньостатистичного хлопця, у якого, як і у всіх, є власні страхи, сумніви, власні трагедії і біль, які вони викликають. При цьому, пісні в Walls зовсім не слізні, а світлі, приємні, прості.

Такі, що говорять: незважаючи ні на які потрясіння — життя триває, тому що вона того варте.


Попереднє замовлення