Кармен - сюїта

Кармен - сюїта пʼятниця 17 травня 18:00

17 травня
пʼятниця, 18:00
Київський національний академічний театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3, (станція метро «Олімпійська»)
100-500 грн
Купити квиток
До події залишилося:
26 днів
15 годин
25 хвилин

«Кармен-сюїта» – це одна з найвідоміших балетних постановок, створена у 1967 році на основі опери «Кармен» Жоржа Бізе, оркестрована композитором Родіоном Щедріним.

У новій оригінальній трактовці від головного балетмейстера Національної оперети України Вадима Прокопенка глядач стане свідком яскравої, захоплюючої, неймовірно бурхливої і, водночас, трагічної історії кохання: «Кожен балетмейстер в своєму житті мріє створити постановку, на яку надихає геніальна музика. А музика Бізе – це стихія, цунамі, не можливо слухати і бути байдужим… Артисти балету виступають в цій постановці, в першу чергу, як актори, рухами, пластикою тіла, мімікою і жестами вони розповідатимуть пристрасну історію кохання, що розгортається в Іспанії».

Головна героїня – це не просто вродлива жінка, горда, волелюбна та безкомпромісна. Вона – це гімн коханню, коханню щирому, чесному, палкому, вимогливому, коханню колосального злету почуттів.

Кармен не лялька, не гарна іграшка, не «вулична дівчина». Для неї кохання – суть життя. Але ніхто не може зрозуміти і оцінити її вразливу душу, приховану за зовнішньою красою.

Пристрасно закоханий в Кармен Хозе. Глибокі почуття змінили грубого, черствого солдата, подарували йому душевні радості, проте для Кармен його обійми невдовзі перетворилися на кайдани. Захоплений своїм почуттям, Хозе не хоче зрозуміти Кармен. Він кохає, швидше, не Кармен, а свої почуття до неї…

Можливо, Кармен була б щасливою з молодим безстрашним Тореро, однак рок визначає долю головних героїв. Пристрасті розпалюються на арені кориди…

На глядачів вистави чекає яскраве видовище: музика, декорації, костюми, світлові та звукові спецефекти цілком і повністю відтворять дух Іспанії. Ви побуваєте на кориді, завітаєте до славнозвісної таверни Лілас-Пастья, почуєте гру на кастаньєтах, побачите оригінальну хореографію багату складними підтримками, прийомами еквілібристики та елементами неперевершеної техніки вистукування ритму носком, п'ятою та стопою – сапатеадо, використаної у іспанському танці фламенко.

Відчуймо Іспанію разом, ставши свідками незабутньої історії кохання!


Попереднє замовлення