Італійська музика під зоряним небом (OPEN DOOR 19:00)

Італійська музика під зоряним небом (OPEN DOOR 19:00) четвер 04 квітня 19:30

04 квітня
четвер, 19:30
Київський планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
800-1200 грн
Купити квиток
До події залишилося:
34 дні
9 годин
47 хвилин

OPEN DOOR 19.00! Для Вас, вперше в Київському Планетарії, відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою "Зіркою" неосяжного Всесвіту.                                                                                                                              

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceТМ запрошує послухати визнані шедеври Італійської музики під зоряним небом! Подаруйте собі годину відпочинку та відновіть сили для подальшої боротьби!

Ви зможете поринути в світ італійської культури, відчути неповторність світових хітів та захопитися унікальними зоряними проекціями на одному з найбільших куполів Європи.

Ми впевнені, що немає такої людини, яка б не знала хоча б одну італійську пісню – всі вони відрізняються особливим національним колоритом, неперевершеними мелодіями та яскравим звучанням. Тому, пропонуємо спільно з нами перейнятися вечором вишуканої музики, яка подолала всі вікові кордони часу, у виконанні віртуозних музикантів та вокалістів:

-           Дует «Relax» - чуттєва скрипка та елегантний саксофон - Гаврачинська Оксана та Орлов Микола. Учасники масштабних концертів із зірками України та Європи у найкращих концертних залах. Співпрацювали з легендарним Енніо Морріконе, солістами театру Ла Скала. Супроводжували популярні телепроекти "Танці зі зірками", "Голос", "Х-Фактор".

-           Заморський Євгеній. Баритон. Соліст Заслуженого Академічного ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України, Київського театру естради. Постійний учасник міжнародного музичного фестивалю "O-FEST". Виступав у різноманітних вокальних проектах у Китаї, Канаді, США та країнах Європи. Працює у різних жанрах – від класики до джазу.

-           Олійник Юлія. Солістка Заслуженого Академічного ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України, Київського театру естради. Переможниця та володар ГРАН-ПРІ міжнародних вокальних конкурсів. Нагороджена Музичною Премією від AMERICAN UKRAINIAN HOUSE за популяризацію української пісні у США. Лауреат міжконтинентальної премії "UNITED BY SONG" (EthnoFM radio, США).

Запальні професіонали подарують Вам захоплення від італійських хітів*:

Amor – Луїс Мігель

Passione – Франко Кореллі

Historia Amor – Луїс Мігель

Angeli – V. Losi

Bessame Mucho – Консуело Веласкес

Celito Lindo – Mariachi Aquila

Granada – Андреа Бочеллі

Buona Sera – Фред Бускальоне

Quando – Engelbert Humperdinck

Somos Novios – Андреа Бочеллі

Portofino – Андреа Бочеллі

Soul Bossa – Quincy Jones

Volare – Доменіко Модуньйо

Amore No – Адріано Челентано

Mambo 5 – Луї Бега

Mambo Italiano – Беті Мідлер

Mama Maria – Рікі Павері.

*Репертуар програми може бути змінений виконавцями.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі - 60 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені**

**У разі відміни(зупинки) концерту в зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Попереднє замовлення