Heroes of Might and Magic III

Heroes of Might and Magic III субота 01 липня 18:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Вперше в Україні! ПОЛ РОМЕРО, геніальний композитор музики до ігрової саги "Heroes of Might and Magic", наживо виконає легендарний саундтрек гри у супроводі єдиного і неперевершеного ґік-оркестру LUMOS Orchestra та хору "Євшан"!

1 липня на сцені МЦКМ ви відправитесь в подорож у минуле: в часи коли ви ночами просиджували біля екрану монітору, дивлячись як дракони б'ються з ангелами, будуючи магічні вежі й шукаючи святий Ґрааль, а вашим незмінним супутником була прекрасна... музика.

А слухати музику у виконанні самого композитора – безцінно, адже хто краще розуміє та передасть усі її сенси, аніж сам творець? Ба більше, Пол Ромеро забажав зіграти своє творіння в обрамленні не лише класичного оркестру, а й українських народних інструментів, тож ми створили для проєкту унікальні аранжування.

На додачу, концерт буде оформлено ілюстраціями по мотивам гри від талановитого українського художника Єгора Ключника, що відомий своїми ультрадеталізованими постерами з сотнями персонажів і відсилок до різноманітних поп-культурних тем.

Пол Ромеро — без сумніву, справжній музичний вундеркінд. У 5 років Пол уже годинами імпровізував на фортепіано, надихнувшись хітами, почутими з радіоприймача, та закохався в Шопена та Ліста. В 11 — грав Моцарта із симфонічним оркестром Санта-Моніки. У 13 — написав і виконав перший фортепіанний концерт разом із Національним симфонічним оркестром США. В 16 — здобув стипендію в інституті музики Кертіса у Філадельфії. До чого ж тут ігри? Усе завдяки добрій нагоді. Якось під час вечірки Пол познайомився з Робом Кінгом. Той саме шукав композитора, який створить музику, що звучала так, ніби була написана 300 років тому. Час на написання — тиждень, оплата — 400 доларів. Ромеро погоджується: чому б не спробувати та підзаробити? Так на світ з’являється саундтрек до першої Heroes of Might and Magic і починається історія завдовжки в 25 років.

LUMOS Orchestra – єдиний в Україні ґік-оркестр, що зі своїми колегами – галицьким камерним хором "Євшан" – вже понад 12 років тішить прихильників кіно, серіалів, мультфільмів та відеоігор тематичними концертами. Кожен їх виступ – не просто концерт симфонічного оркестру, це справжнє шоу в якому поєднуються: власні авторські аранжування музики, анімації від українських художників, інтерактив (що дозволяє глядачам впливати на перебіг концерту), декорації та костюми і, найголовніше, – потужна драматургія з якісно викладеною історією. І усе це разом утворює фантастичні дійства яким немає аналогів в Україні!

Музиканти колективу не просто артисти – вони справжні фанати та знавці всесвітів яким присвячують концерти і їх кредо – "Від фанів для фанів!". Чи то "Гаррі Поттер", чи "Володар Перснів", чи "Гра Престолів", чи відеоігри – кожного разу це незабутнє шоу, яке залишає по собі неймовірні емоції і яке неможливе без найулюбленіших фанатів.

Соліст концерту – Пол Ромеро (США)

Диригент – Роман Кресленко

Художній керівник оркестру – Діана Коваль

Художній керівник хору – Ірина Кресленко

Не пропускайте неймовірну подорож у світ Меча та Магії!


Попереднє замовлення