Фестиваль “Вулична Їжа: Смаки Світу”

Фестиваль “Вулична Їжа: Смаки Світу” субота 27 липня 12:00

27 липня
субота, 12:00
«Арт-завод Платформа»
м. Київ, вул. Біломорська, 1
250-400 грн
Купити квиток
До події залишилося:
5 днів
7 годин
43 хвилини

Спробуйте Смаки світу на фестивалі Вулична Їжа!

27 та 28 липня в києві відбудеться фестиваль "Вулична Їжа: Смаки Світу". Цей захід обіцяє стати справжнім святом для гурманів та всіх любителів нових смакових вражень. Адже на фесті буде представлений стрітфуд з різних куточків світу.

Найкращі кулінарні традиції з усього світу

На фестивалі відвідувачі зможуть скуштувати найрізноманітніші страви кухонь світу. Від традиційної італійської піци чи морозива , до екзотичних тайських супів і індійських каррі. Кожен знайде щось до смаку. За смакову подорож відповідальні більш ніж 50 унікальних закладів.

Підтримка українських виробників

Ми продовжуємо розвивати та створювати "Український Стрит-фуд" на фестивалі та підтримувати вітчизняних крафтовиків. Спеціально для цього ми створили зону українського стрит-фуду та локал маркету, де кожен може стати частиною історії становлення цієї унікальної гастрономічної культури. Тут ви знайдете різноманітні крафтові продукти, виготовлені з любов’ю та майстерністю наших місцевих виробників.

Музика, мистецтво і розваги

Але не тільки їжа зробить цей фестиваль незабутнім. Відвідувачі зможуть насолоджуватися живими виступами музичних гуртів та відомих DJ, брати участь у майстер-класах від шеф-кухарів, переглядати презентацій та відвідувати виставки сучасного мистецтва. Для найменших гостей буде облаштовано дитячий майданчик з аніматорами та цікавими активностями.

Благодійна місія фестивалю

"Вулична Їжа: Смаки Світу" також має благодійну місію. Частина зібраних коштів буде направлена на підтримку благодійних організацій, які допомагають тим, хто цього найбільше потребує. Кожен відвідувач матиме можливість долучитися до доброї справи та внести свій вклад у допомогу іншим.

Безкоштовний вхід: для військових, дітей до 12 років, вагітних жінок, багатодітних сімей та людей пенсійного віку. Квиток можна отримати на касі входу в день заходу, надавши документи, посвідчення чи свідоцтво про народження відповідно.

Важливо!

Найближчі укриття:

Підземний перехід з пандусом на пр-ті Каденюка - вул. В.Черчилля

Укриття в адміністративній будівлі на вул. Павла Полуботка 50

Укриття у житловому будинку на вул. Павла Полуботка 46/2

Підземний перехід з пандусом на станції метро Чернігівська

Підземний перехід на станції метро Лісова

Взяти участь

Фудкорт: vulychnayizhafc@gmail.com / Дмитро

Маркет: tetiana.khomiak@asapagency.in.ua / Тетяна

Ми у соціальних мережах

Instagram: vulychnayizha

Facebook: Ulichnayaeda

Telegram: vulychnayizha

Контакти для преси - goodrest.kiev@gmail.com


Попереднє замовлення