Для домашнього огнища

Для домашнього огнища неділя 14 липня 17:00

14 липня
неділя, 17:00
До події залишилося:
20 днів
6 годин
34 хвилини
Іван Франко
Кримінальна драма
Тривалість 2 год. 20 хв

Режисерка-постановниця – Ольга Гаврилюк
Сценографія та костюми – Костянтин Кравець
Хореографія – Олексій Бузько
Репетиторка з балету – Світлана Приходько
Композиторка – Марія Гаврилюк
Помічники режисера – Вікторія Асєєва, Михайло Гейкрайтер

«Добрими намірами вимощена дорога до пекла»

Ця кримінальна історія була створена Іваном Франком на основі реальних скандальних судових справ, що чинилися у Львові наприкінці ХIX століття. Розголос її ще тоді вразив уяву сучасників своєю аморальністю. До того ж головні злочинці історії належали до світського кола. Франко поринув у психологічну глибину мотивів людських вчинків, що суперечили загальним нормам суспільства.
Сучасне звучання цієї історії для нас збігається ще й з поверненням головного героя з війни до своєї сім'ї, коханої дружини та дітей. Колись, виборюючи своє кохання, Анеля і Антін змогли побудувати своє сімейне огнище, своє родинне коло, у якому були щасливі обидвоє. Але з плином часу, за відсутності Антіна протягом п’яти років, все змінилося. Він стикається із «осудом юрби та привидом одвічальності». Суспільство, заради якого він жертвував своїм життям, почало засуджувати його з невідомих причин.  
Але Анеля, його кохана дружина, до останнього запевняє Антіна у своїй вірності та відданості. Коли ж вся правда викривається – обом доводиться прийти до доленосного рішення.

За кожен свій вчинок у житті людина несе відповідальність. Рано чи пізно. Інколи – запізно.

Попереднє замовлення