Алхімія Гітари - Gypsy Lyre

Алхімія Гітари - Gypsy Lyre субота 23 вересня 19:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Gypsy Lyre – акустичний проект музики, поєднання латиноамериканської та європейської музичних культур, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря. Це неймовірно чуттєві та гарні мелодії, що вражають у саме серце та переносять вас у часі та просторі. Ось ви на березі Середземного моря, а за декілька хвилин вже відчуваєте на обличчі сіль та вітер з теплого океану десь на Карибах, а потім опиняєтесь у затишному паризькому кафе на початку минулого сторіччя чи на спекотній площі в Барселоні.

Нагороди колективу: II-а премія Першого Міжнародного конкурсу гітаристів ім. Володимира Молоткова у категорії «Джаз» (2011 р.) 2010 р. — «Live In Blue Bay» (Україна), 2010 р. — «Jazz Koktebel» (Україна), 2010 р. — «Kazantip» в рамках спортивно-музичного фестивалю «Z-Games» (Україна), 2011 р. — «Україна в наших серцях» (Чехія), 2011 р. — «Live In Blue Bay» (Україна), 2011 р. — «Crimea Music Fest» (Україна), 2011 р. — Закриття ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю (Україна), 2012 р. — «Україна-Музика-Європа» (Україна), 2012 р. — «Україна в наших серцях» (Чехія), 2012 р. — «Live In Blue Bay» (УкраЇна), 2012 р. — «Космополіт Джаз Фест» (УкраЇна), 2015 р. — Міжнародний еко-культурний Фестиваль «Трипільське коло. Вогонь 2015» (УкраЇна), 2015 р. — «Kyiv Open Air 2015. Мушля Джаз» (УкраЇна), 2015 р. — «Woodstock» (УкраЇна).

Більше – про проект Gypsy Lyre:

Віртуозні музиканти дають концерти в Україні та закордоном (грали навіть на одній сцені з Домініком Міллером, гітаристом Стінга!) та беруть участь у фестивалях, серед яких: Jazz Koktebel, Alfa Jazz Fest, Kazantip (Z-Games), LIVE IN BLUE BAY, Крим Music Fest, Київський міжнародний кінофестиваль, УКРАЇНА МУЗИКА ЄВРОПА, Uman Jazz, Космополіт Джаз Фест, Україна в наших серцях (Чехія) та інші.

Геннадій Бондарь (акустична гітара) Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар ІІ-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».

Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) Гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків.

Ярослав Боріс (перкусія)- професійний музикант, барабанщик-перкусіоніст. У 2018 році володар Гран Прі у всеукраїнському конкурсі барабанщиків «Джаз Коло». Учасник багатьох джазових фестивалів. Співпрацює з багатьма українськими артистами - Тіна Кароль, Monatik, Ірина Білик, Pianoboy, Антитіла, Tayanna, Jerry Heil, Оля Полякова, Наталя Могілевська, Сергій Бабкін, Джамала, Аліна Паш, Арсен Мірзоян та інші…


Попереднє замовлення