ЕРОТИЧНІ СНИ НАШОГО МІСТА

ЕРОТИЧНІ СНИ НАШОГО МІСТА 18 липня

Фантасмагорія для дорослих. Вистава з антрактом.

А Вам сняться еротичні сни? Ні?.. Тоді Вам можна позаздрити! Або поспівчувати… Не знаємо, що вірніше, але впевнені в одному – після перегляду вистави «Еротичні сни нашого міста» в «Новому українському театрі» Вам обов’язково насниться щось таке…

Герої вистави – люди, яких ми зустрічаємо на кожному кроці – в метро, в офісі, в районній поліклініці або в себе у дворі. Можливо, навіть, в своєму домі, навіть, у власній квартирі? Можливо, це ми?!

Дія у виставі відбувається у двох вимірах – реальному житті та фантасмагоричному світі снів. Але саме світ снів нерідко є більш реальним, ніж саме життя, адже тут можна побачити справжнє наше єство, без всіляких умовностей. А вранці прокидаємось і знову з нами всі «свої» – наші комплекси, страхи, втома, емоції… Та не бійтесь! Вихід є! Ми допоможемо! За рецептом – на виставу!

Таня Малярчук, за оповіданнями якої створено п’єсу та виставу «Еротичні сни», стверджує, що людина – це «істота, яка хоче, щоб її любили, а її не любить ніхто…» Готові спростувати цю думку! Добраніч! Тобто, до зустрічі!

П’єса Віталія Кіно за новелами із книги Тані Малярчук «Звірослов», «Gallus domesticus (Курка)», «Canis lupus familiaris (Собака)», «Aurelia aurita (Медуза)».Оберіть потрібну Вам дату


Рекомендуємо


Джульєтта та Ромео
30 вересня понеділок, 18:00
Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки вул. Б. Хмельницького, 5
60-400 грн
Купити квиток
Приворотне зілля
18 серпня неділя, 16:00
Театр на Подолі м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 20Б
250-700 грн
Купити квиток
Попереднє замовлення