Дикун

Дикун субота 28 листопада 19:00

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

З дитинства виріс у горах, далеко від суспільства, юний Пабло в свої 24 року виглядає неотесаним дикуном. Він абсолютно не готовий до зустрічі з цивілізацією. Опікають його тітоньки, наймають молоду вчительку з міста... Ніхто навіть не підозрює, які неймовірні події очікують героїв, і до яких випробувань призведе їхня зустріч. Випробуванням ненавистю, зрадою, любов'ю...

Багатоскладовий і звивистий, романтично піднесений, а часто і комедійним кумедний шлях від настороженості і неприйняття до душевної близькості і щирої любові становить сюжетну канву вистави. А в основі всього – усвідомлення простої істини: сенс людського існування можна виразити трьома словами: Життя. Смерть і... Любов.

Комедія-притча. Спектакль у двох діях.

Тривалість:
2 год. 30 хв.
Прем'єра:
27 березня 2015 року
Автор:
Алехандро Касона
Переклад з іспанської:
Наталія Трауберг
Сценічна редакція:
Олексій Лісовець

Про автора

Алехандро Родрігес Альварес Касона (1903-1965) – відомий іспанський поет і драматург, автор 20 п'єс. Деякі з них, такі як «Дерева помирають стоячи», «Човен без рибалки», «Далекі зорі», «Третє слово» отримали велику популярність, були переведені на багато мов і з успіхом йшли у Франції, Італії, Австрії, Скандинавських країнах, Греції, Югославії, Росії, Ізраїлі та ін. Його комедії і драми, тісно пов'язані з традиціями народного іспанського театру.

Син сільського вчителя А. Касона народився в 1903 році в невеликому пастушьем селі на півночі Іспанії. Мотиви легенд і оповідей рідний Астурії А. Касона часто використовував у своїх творах.

Отримавши освіту народного вчителя, Алехандро Родрігес в 1931 році з групою студентів створив в Мадриді «Народний театр», метою якого було відвідати найвіддаленіші села, щоб донести до народу мистецтво театру. (Аналогічний театр в цей же час створив і один драматурга Гарсія Лорка.) У 1934 році в репертуарі Народного театру з'явилася перша п'єса А. Касона «Сирена на суші», яка в тому ж році була відзначена Національною літературною премією. До цього в 1932 році Національна премія була присуджена А. Касона за збірку для дітей «Квіти легенд».

З приходом до влади в Іспанії генерала Франко в 1939 році драматург емігрував і по 1963 рік жив у Мексиці та Аргентині. Лише незадовго до смерті йому вдалося повернутися на батьківщину.


Попереднє замовлення