Афіша баскетбольних матчів у Києві
Знайдено 4 події
150 350 150
150 150 150
150 350 150
150 150 150

Купити квитки на баскетбол в Києві через інтернет

Esport.in.ua - сервіс для покупки квитків на спортивні заходи, включаючи баскетбол, в Києві, Дніпропетровську, Харкові. Ми допоможемо вам заощадити час на проїзд і чергах спортивних майданчиків. Тепер купувати квитки через інтернет дуже просто!

Як купити квиток через інтернет?

Виберіть цікавий для вас баскетбольний матч (на сторінці заходу ви побачите подробиці про дату і місце проведення), натисніть кнопку Купити квиток. Відкриється нове вікно з картою стадіону, далі вам необхідно обрати місця, які вам сподобалися по розташуванню і за ціною.  

Самий останній етап - покупка. Вам достатньо здійснити оплату з карти - і все, квиток вже ваш! 

Безпека покупки

Всі платежі в нашому сервісі проходять через найбезпечніші протоколи, які гарантують анонімність ваших даних. А також ми співпрацюємо з кращими платіжними системами і банками.  

Які квитки у нас в асортименті?

У нас на сайті ви можете купити квитки на ігри баскетбольних команд: БІПА (Одеса), БУДІВЕЛЬНИК (Київ), Волиньбаскет (Луцьк), ДНІПРО (Дніпро) і інших команд, які беруть участь в змаганнях: Суперліга Парі-матч, Жіноча Суперліга, Вища ліга, Євробаскет, Кубок України.

Нам довіряють 

Щомісяця 20 000 користувачів купують квитки на баскетбол та інші заходи через eSport.in.ua. Перестаньте витрачати час на дорогу і очікування черги в касах стадіонів та спортивних майданчиків - купуйте квитки через інтернет!

Попереднє замовлення