Favbet
Ювілейний концерт Мар’яна Гаденка "Пісенна іскра любові"

Ювілейний концерт Мар’яна Гаденка "Пісенна іскра любові" вторник 15 сентября 19:00

15 сентября
вторник, 19:00
«Октябрьский» дворец
г. Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
До события осталось:
64 дня
23 часа
9 минут

15 вересня 2020 року у МЦКМ «Жовтневий палац» (Київ) відбудеться грандіозний ювілейний концерт «Пісенна іскра любові» композитора, автора і виконавця, ведучого телевізійних програм «Надвечір’я. Долі», «Моя пісенна сповідь» на телеканалі UA.Перший та «Сім’я+1» на телеканалі «Київ», народного артиста України Мар’яна Гаденка. Кожні п’ять років у свій День народження маестро збирає в коло друзів виконавців його пісень та поетів-піснярів і разом влаштовують неймовірне свято для шанувальників справжньої української пісні.

Сьогодні в Україні немає жодної людини, яка б не милувалася його зворушливими, глибокозмістовними піснями, які щодня звучать по радіо та телебаченню, як у його власному виконанні так і у виконанні зірок української естради (понад 60 народних і заслужених артистів України). Людям ці пісенні шедеври стали необхідні як ковток свіжого повітря, джерельної води, одкровення. Мар’ян Гаденко не зупиняється на досягнутому і активно створює нові чудодійної сили пісні які доносить з друзями виконавцями в найвіддаленіші куточки нашої держави. І ось тепер прийшла пора жнив – пора чергового творчого звіту цієї неординарної особистості. У справжній музичній феєрії в родинному колі композитора візьмуть участь народні артисти України: Іво Бобул, Олександр Василенко, Анатолій Демчук, Віктор Павлік, Алла Попова, Іван Попович; заслужені артисти України: Любов і Віктор Анісімови, Інесса Братущик, Михайло Грицкан, Оксана Дроботенко, Юлія Мартинова-Любецька, Юрій Тертичний, Олександр Тищенко, Олена Хижна, Петро Чорний, Анастасія та Олексій Шпортьки, гурт «Аква-Віта», гурт «Made in Ukraine» та ВІА «Пламя».

Для Вас та мільйонної армії телеглядачів в прямому ефірі звучатимуть найкращі шлягери, що давно уже стали народними піснями (“Все минуло”, “Пізня зустріч”, “П’ю до дна”, “Емігрантка”, “Зорепад”, “А де моя весна”, “Вьюга”, “Отболела душа”, “Ромашковое поле”), а також ви отримаєте нагоду стати першими слухачами прем’єр новостворених пісень та будете приємно здивовані від неординарних світло-художніх рішень оформлення однієї з провідних сцен України.


Предварительный заказ