Favbet
Stand Up Клуб / Стендап Клуб

Stand Up Клуб / Стендап Клуб воскресенье 20 сентября 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Як ви вважаєте, stand up – це монолог чи діалог? Хоча, яка різниця якщо в будь-якому випадку всі отримують масу позитиву та хороший настрій!

Звісно є декілька обов’язкових компонентів у рецепті ідеального виступу, і про них точно знає одна людина… Микита Шевчук! Ведучий та комік, який не просто підриває гарячими жартами зал та створює атмосферу, а ще знає кого варто запросити на вечірку щоб зробити вам максимально смішно!

20-го вересня Микита Шевчук та кращі коміки країни жартуватимуть на найжиттєвіші теми, і зроблять ваші вечори легкими та теплими!

В програмі:

  • Денис Корабльов – прямолінійний і чесний. Стендап - це в першу чергу щирість по відношенню до себе, і Корабльов, як ніхто інший, дотримується цього правила, саме тому у жартах ви можете впізнати себе.
  • Настя Дерская – найвідвертіша і безкомпромісна і дівчина в стендапі. На сцені для неї немає табу і вона давно забула, що таке «стоп-слово».

До речі про рецепт, ловіть! Щирість, трохи самоіронії, ще трохи сарказму, багато-багато життєвих історії, і безліч жартів!

В результаті отримуємо ваш гучний сміх!

Stand UP Клуб чекає та тебе!

ЩО: Stand UP Клуб

ДЕ: Київ, готель Bakkara

КОЛИ: 20 вересня,19:00


Предварительный заказ