RH+

RH+ суббота 24 ноября 13:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Місце: Київський академічний театр юного глядача на Липках Вистава «RH+" Закарпатського обласного угорського драматичного театру є фіналістом Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА в номінації «За кращу драматичну виставу». Показ вистави відбувається в рамках фінального етапу фестивалю-премії.

«Між сценою і глядацькою залою встановлені суто ігрові взаємовідносини і не можлива будь-яка однозначність. Особливо наочно це постає в епізоді своєрідної руйнації сценічної умовності, коли Відлюдник і Шестипалий вдивляються в глядацьку залу і розмірковують над тим, для чого глядачі прийшли до театру, чого очікують від вистави.

Граючись, часом наївно і по дитячому актори говорять про сенс людського існування, шукають відповіді на запитання — що таке любов, свобода, життя, смерть… Серед ряду змістовних нашарувань глядачеві надається можливість обрати свою версію із низки можливих інтерпретацій. У скороченні «RH+», яке для багатьох є позначкою резус-фактору групи крові, зашифровані й назва повісті угорською — «Відлюдник і Шестипалий» («Remete és Hatujjủ«). Натяк на те, що герої вистави — істоти однієї групи крові, а можливо театр і його глядачі також.

Рівень акторського виконання, режисерської та візуальної естетики, лексики театральної мови дозволяють поставити виставу «RH+" у перший ряд сучасного театрального процесу».

Яна Партола, експерт Фестивалю-Премії ГРА
Жанр: Гра сновидінь
За мотивами творів В. Пелевіна, Дж. Оруела, Р.Баха
Режисер: Олег Мельничук
Сценографія: Іболя Орос
Художник костюмів: Дьордь Копинець
Мова вистави: угорська з субтитрами українською
Кількість дій: 1
Тривалість вистави: 96 хвилин