Польща-Австрія (POL-AUT) №14

Польща-Австрія (POL-AUT) №14 пʼятниця 28 квітня 17:00

28 квітня
пʼятниця, 17:00
Дворец Спорта
г. Киев, Спортивная площадь, дом 1, м. «Дворец Спорта»
До події залишилося:
99 днів
10 годин
36 хвилин

Що може бути яскравішим за чемпіонат світу? Тільки якщо цей чемпіонат відбудеться саме в Україні. Де кожен житель зможе сповна насолодитися видовищною грою, що продемонструє національна збірна, а також її суперники, збірні команд країн: Угорщина, Казахстан, Польща, Австрія та Південна Корея.

Чемпіонат відбудеться у квітні, з 22 по 28 числа. Вже відомий розклад усіх матчів. Тому, кожен має змогу купити квиток на Чемпіонат світу з хокею серед чоловіків 2017 вже зараз.

Підтримка кожного українського серця надзвичайно важлива! Адже команди, що зайняли перше і друге місця у дивізіоні 1А отримають право грати в ТОП-дивізіоні чемпіонату світу 2018 року. Команда, яка зайняла останнє місце, перейде в групу B. Ця подія буде цікавою для кожного українця. Окрім яскравої боротьби хокейних команд, глядачі побачать яскраві шоу за участю зірок, зможуть прийняти участь у різних конкурсах та розвагах від організаторів турніру.
Будьте в курсі усіх спортивних подій

Наш сайт esport.in.ua допоможе вам обрати найкращі місця, забронювати квиток на чемпіонат світу по хокею та оформити швидку доставку.