Mahmut Orhan

Mahmut Orhan - квитки на концерт в Києві

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Mahmut Orhan в Києві

Концерт Mahmut Orhan відбудеться в суботу 16 вересня в 20:00 в концерт-холі "Freedom". Цей популярний виконавець з Туреччини в неповних 25 років вже є кумиром мільйонів слухачів по всьому світу. Його експерименти з різними музичними жанрами користуються заслуженою високою оцінкою. Його прекрасні треки в танцювальних жанрах підкорюють танцполи, а особливу популярність Mahmut Orhan приніс один з міксів на мелодію до серіалу «Гра Престолів». Якщо ви насолоджуєтеся його музикою на радіостанціях та в інтернеті, то рекомендуємо купити квиток на концерт Mahmut Orhan в Києві. Насолоджуйтеся яскравим шоу і неперевершеною якістю звуку, східними мотивами в поєднанні з сучасними ритмами Dance і House.

Продаж квитків на Mahmut Orhan

Прямо на цій сторінці ви можете придбати квитки на концерт онлайн. Оплата приймається в електронному вигляді або при викупі в касі. Квитковий сервіс Esport.in.ua пропонує вам наступні переваги:

  1. Доставка квитків по Києву
  2. Бронювання бажаних місць на сайті
  3. Кращі ціни від 400 до 3600 гривень

Щоб стати щасливим глядачем шоу, досить лише натиснути кнопку «Купити квиток» і слідувати інструкціям на екрані.

Київський концерт Mahmut Orhan у 2017 роцi буде проходити на сцені Freedom Event Hall- одного з найбільш солідних майданчиків з прекрасною десятирічною репутацією. Тут виступають зірки західної та вітчизняної естради різних епох.

Поспішайте купити квиток на концерт, адже кількість обмежена!