"Динамо" (Київ) - "Скендербеу" (Албанія)

Футбол: Динамо - Скендербеу, купити квитки онлайн

Дана подія вже відбулася :(


Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «СПОРТ»

Матч Динамо (Київ) - Шкендербеу (Корча) на НСК «Олімпійський»

Зовсім скоро, вже 14го вересня на всім відомому стадіоні НСК «Олімпійський» відбудеться матч першого туру групового етапу Ліги Європи між найбільш титулованим клубом України та країн СНД - Динамо і ФК Скендербеу Корча, першим албанським клубом, який зміг пройти в груповий раунд єврокубків. Квитки на цю подію можна придбати на нашому сайті.

Сама гра розпочнеться о 20.00 за місцевим часом.

Ліга Евпропи УЄФА в Києві

Не упустіть можливість підтримати наш рідний клуб на міжнародному спортивному поприщі. Наші хлопці під керівництвом шановного Олександра Миколайовича Хацкевича готувалися до матчу з новим, а від того більш складним суперником. Це буде принциповий матч, як для іменитого Динамо, так і для їхніх опонентів, які вже змогли проявити себе.

Також, для цього матчу була обрана суддівська команда з Бельгії. Головним арбітром на цьому ристаліщі буде 29-ти річний Барт Вертентен.

У будь-якому випадку можна розраховувати на видовищний, безкомпромісний і чесний футбольний поєдинок. Слідкуйте за афішою інших спортивних подій на нашому сайті. Підтримуйте естетичний та чесний спорт.

Дивіться також: