Михаіл Лабковський Як не стати заручником страху

Михаіл Лабковський Як не стати заручником страху пятница 30 марта 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

«Та кому я потрібна в свої 50/40/30/20 років!», «Зараз криза, іншу роботу не знайти», «Ну, а що робити, у нас же діти, доведеться терпіти…» Знайомо? За всіма цими компромісами, зневірою та життям через «не можу» стоїть єдина причина – страх.

Страх не знайти свою другу половинку примушує жити з партнером, якого не кохаємо.

Страх втратити засоби до існування, підтримку та опору змушує терпіти начальника-самодура, ненависну роботу і мізерну зарплатню.

Страх, що нас не зрозуміють, примушує мовчати або видавати себе не за тих, ким ми є насправді.

Страх змушує нас брехати собі і оточуючим. І ми передаємо цей страх нашим дітям. Зовсім як в старому мультфільмі: «Давай боятися разом?»

Так, може, досить?

Може, час визнати вже свій страх, повернутися до нього обличчям і нарешті пояснити, хто тут головний? Може, досить відкладати життєві проблеми на завтра через побоювання, що щось не вийде? Йти на поступки, підкорятися і терпіти через страх, що, наважившись на ризик, ми все втратимо і взагалі – «як би чого не трапилось»? Невже не хочеться по-іншому – вільно і легко?

Про це і багато іншого ми поговоримо на публічній консультації: «Як не стати заручником страху, позбутися тривоги і почати повноцінно жити».

І не тільки поговоримо, але зможемо зробити безСТРАШний крок у нове життя. У життя без страху і тривоги.

Ваші запитання будуть визначати основне спрямування дискусії. Письмові запитання краще підготувати заздалегідь.

Приходьте, не бійтесь:)