Магічні пригоди в країні фонтанів

Магічні пригоди в країні фонтанів

НОВОРІЧНА ВИСТАВА "МАГІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ ФОНТАНІВ" -
ЦЕ САМЕ ТЕ, НА ЩО ОЧІКУЮТЬ ВСІ ДІТИ НАШОЇ КРАЇНИ!

Адже, напередодні новорічних свят усі ми хочемо вірити в чудеса. Це період, наповнений казковою атмосферою і передчуттям свята. Подарунки, солодощі, прогулянки в засніжених парках, прикрашання ялинки. Ось, що створює святкову атмосферу, яку кожен пам'ятає ще з дитинства. Все це надихнуло на створення першого в Україні грандіозного казково-новорічного шоу «Магічні пригоди в країні Фонтанів».

Шоу, яке створили дорослі з любов'ю до дітей і з найкращими спогадами про дитинство. На одній сцені зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, всю виставу супроводжуватиме унікальне шоу танцюючих фонтанів з музично-світловим супроводом та 2D екраном. Це давно забута історія про хлопчика з залізним серцем і про ляльку спадкоємця Тутті, про відважного канатохідця Тібула і доброго доктора Гаспара. Яскраві персонажі, польоти і перетворення перенесуть вас в світ захоплюючих пригод - до палацу фонтанів Трьох Товстунів.

Море емоцій від грандіозного казкового шоу чекають на всю вашу родину! Приходь до нас, і ми перенесемо тебе в справжню казку!!


Рекомендуем


Золотой цыпленок
16 декабря воскресенье, 11:00
Киевский академический театр кукол г. Киев, ул. Грушевского, 1А
80-150 грн
Купить билет
Путешествие Украиной (природные зоны) (укр. язык) (классическая программа)
12 декабря среда, 10:00
Киевский планетарий г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
100 - 200 грн
Купить билет