Фільм-концерт: МЕТАLLICA. Крізь НЕМОЖЛИВЕ

Фильм-концерт: МЕТАLLICA. Крізь НЕМОЖЛИВЕ среда 04 апреля 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Фільм-концерт:: «METALLICA: КРІЗЬ НЕМОЖЛИВЕ» (Metallica Through the Never).

«Metallica» — потужна хард-рок команда, драйв якої не зменшується вже довгі роки. Сюжет фільму заснований на реальних подіях, що відбулися в кінці дев’яностих. Фільм, назва якого відсилає до пісні «Through the Never» з п’ятого альбому культової групи, знімавася під час двох великих стадіонних шоу Metallica в Ванкувері.

За сюжетом, під час першого з цих концертів, технік групи на ім’я Тріп (Дейн ДеХаан) отримує завдання будь-що доставити необхідну музикантам сумку, яка знаходиться в автомобілі в центрі міста. Хлопець відправляється в подорож, наповнену перешкодами і небезпечними пригодами, про яких він і не здогадувався.

Кожна з пригод символічно співвідноситься з піснями Metallica, що виконуються на концерті, який, безумовно, і є основою стрічки. Таким чином, досягається синтез двох великих мистецтв — музики і кінематографа.

Про фільм:

«Metallica: Крізь неможливе» / Metallica Through the Never
Фільм заснований на реальних подіях /
Музичний, США, Угорщина, 2013р., 93 хв.
Режисер: Німрод Антал
В ролях: вся Metallica і Дейн ДеХаан

Сюжет: Фільм, назва якого відсилає до пісні «Through the Never» з п’ятого альбому культової групи, знімавася під час двох великих стадіонних шоу Metallica в Ванкувері.
За сюжетом, під час першого з цих концертів, технік групи на ім’я Тріп (Дейн ДеХаан) отримує завдання будь-що доставити необхідну музикантам сумку, яка знаходиться в автомобілі в центрі міста. Хлопець відправляється в подорож, наповнену перешкодами і небезпечними пригодами, про які він і не здогадувався. Кожна з пригод символічно співвідноситься з піснями Metallica, що виконуються на концерті, який, безумовно, і є основою стрічки. Таким чином, досягається синтез двох великих мистецтв — музики і кінематографа.

У фільмі звучать композиції:

 1. «The Ecstasy of Gold» 3:22
 2. «Creeping Death» 6:36
 3. «For Whom the Bell Tolls» 5:09
 4. «Fuel» 4:29
 5. «Ride the Lightning» 6:36
 6. «One» 7:27
 7. «The Memory Remains» 4:39
 8. «Wherever I May Roam» 6:44
 9. «Cyanide» 6:39
 10. «…And Justice for All» 9:46
 11. «Master of Puppets» 8:36
 12. «Battery» 5:12
 13. «Nothing Else Matters» 6:28
 14. «Enter Sandman» 5:31
 15. «Hit the Lights» 4:16
 16. «Orion» 8:28