Favbet
Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI

Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI среда 04 ноября 19:30

04 ноября
среда, 19:30
«Октябрьский» дворец
г. Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
750-2450 грн
Купить билет
До события осталось:
10 дней
9 часов
36 минут

ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ зустрінуться на танцювальному рингу в Києві — в танцювальному поєдинку, аналогів якому не знайти в жодній країні світу!

Дві неперевершені глиби ТАНЦЮ — Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла ВІРСЬКОГО і Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії «РУСТАВІ» зустрінуться 4 листопада у Жовтневому Палаці на танцювальному рингу НА БІС!

Так, це буде справжній БІЙ! Точніше БАТЛ, якому позаздрять «Танці з зірками». Градус події — на межі!Чотири роки тому ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ вже зустрічалися на одній сцені і підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, за вашими численними проханнями ми вирішили це повторити. Але змагання відбудеться вже з новою силою. Будуть нові танці, нові костюми і нові номери.

Ви побачите все: силу, пристрасть, потужний ураган емоцій… І все заради того, щоб показати вам блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів своїх країн: УКРАЇНИ ТА ГРУЗІЇ!

Ви готові до такої масштабної події? Якщо так — тоді повідомляємо, що на сцені для вас танцюватимуть 52 українських і 50 грузинських артистів! І ще: ці хлопці не страхують ноги, не придумують про себе легенд, як багато їхніх колег. Вони просто танцюють так, що слова зникають. Залишаються тільки емоції.

Заінтриговані? То ж приходьте і відчуєте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів світу!


Предварительный заказ