Национальная музыкальная премия «Золотая жар-птица»

Национальная музыкальная премия «Золотая жар-птица» суббота 19 мая 18:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Телеканал М2 визначить переможців національної музичної премії «Золота жар-птиця»!

19 травня о 18:00 у НПМ «Україна» найтоповіші артисти України влаштують грандіозне шоу та покажуть найяскравіші музичні номери. Alyosha, NK| Настя Каменських, MONATIK, TAYANNA, Христина Соловiй, Олександр Пономарьов, «СКАЙ», «Без обмежень», TamerlanAlena, КADNAY, «Время и Стекло», Mozgi, Michelle Andrade, Ірина Федишин, The Hardkiss, Sonya Kay та Наталка Карпа виступлять на церемонії нагородження національної музичної премії «Золота жар-птиця» від телеканалу М2 та компанії «Таврійські Ігри».

Премія «Золота жар-птиця» була заснована 22 роки тому компанією «Таврійськи Ігри» і проходила в рамках музичного фестивалю. Завдяки неупередженості експертного журі, авторитету у суспільстві премія набула статусу найвагомішої недержавної нагороди в галузі музики та масових видовищ того часу.

Національна музична премія «Золота жар-птиця» сьогодні спрямована на визначення видатних досягнень у музичній індустрії та вручення нагород за внесок у вітчизняний шоу-бізнес. Унікальні нагороди від М2 у вигляді пера золотої жар-птиці отримають переможці у 12 номінаціях: співак року, співачка року, поп-гурт, рок-гурт, хіт року, кліп року, нові імена, балада року, прорив року, народний хіт, денс-хіт та інді.