Гамлет

Гамлет воскресенье 25 ноября 20:00

25 ноября
воскресенье, 20:00
Сцена 6
г. Киев, ул. Васильковская, 1
100-400 грн
Купить билет
До события осталось:
40 дней
0 часов
49 минут

Вистава «Гамлет» Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичниого театру імені Івана Франка є фіналістом Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА в номінації «За найкращу пошуково-експериментальну виставу». Показ вистави відбувається в рамках фінального етапу фестивалю-премії.

«Цей „Hamlet“ (переклад Юрія Андруховича) — емоційний і небезпечний, і в цьому сенсі він, очевидно, прагне відповідати нинішньому часові, теперішньому дню — емоційному, драматичному, небезпечному. Режисер, узявши за основу велику трагедію, ставить не лінійну історію і не до болю знайомий сюжет, а ставить він нічний кошмар, який наснився мертвому принцу в пітьмі й холоді склепу: в театральному підвалі Івано-Франківська. Тобто постановник розглядає і „Гамлета“ (п’єсу), і Гамлета (персонажа) — сонними зіницями покійного принца, якого розбудили в нашу важку добу такі собі макбетіанські відьми, вони ж еринії, відповідно — богині помсти. Прокинься, принце, — і співай, прокинься — і мсти.

Успішний інтерпретатор сакральних національних сюжетів на рідній сцені, пан режисер цього разу у своєму „Hamlet“, здається, тягнеться до ще не використовуваного ним сценічного інструментарію. Його нова вистава — за зовнішніми ознаками — андеґраундний сейшн (який згодом перетікає в драму думки, драму помсти); а внутрішнє жанрове забарвлення — музична трагікомедія, розіграна пристрасно та скажено».

Олегг Вергеліс, експерт Фестивалю-Премії ГРА
Жанр: неоОпера-жах
Автор: Вільям Шекспір
Переклад: Юрій Андрухович
Музика: Роман Григорів, Ілля Разумейко
Режисер: народний артист України Ростислав Держипільський
Художник по костюмах: Олеся Головач
Пластичне рішення: Ольга Семьошкіна
Мова: українська
Кількість дій: 1
Тривалість вистави: 120 хв.