Арсен Мірзоян

Арсен Мирзоян пятница 01 июня 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Український музикант Арсен Мірзоян відправляється у всеукраїнський тур на підтримку четвертого альбому «Слова і ноти».

«Цей альбом, на мою думку, музично дуже цікавий, — роповідає Арсен Мірзоян. — Над його створенням працювали круті музиканти. Він став більш роковим змістовно. Ліричні пісні перетворились на чоловічі. Мені навіть вдалося повторити подвиг сера Пола Маккартні. Спочатку він написав варіант пісні зі словами про яєшню «Scrambled eggs». Маккартні вирішив користуватися цим несерйозним текстом, поки не підшукає більш підходящі слова. В 1965 році він переписав текст цієї пісні і на світ з’явився легендарний хіт «Yesterday». Так само вийшло в мене з піснею «ІА». Одного дня я переписав текст і так народилася пісня «Джеральдіна».

До альбому «Слова і нота» увійшло 10 композицій і один бонус-трек «Джеральдіна» французькою мовою. Не обійшлось і без дуетів. В альбомі є пісня «Фура і артисти», яку Мірзоян виконав разом із Сашком Положинським.

«Я попросив Положинського написати свій куплет, свою власну історію, — продовжує Мірзоян. — Останнім часом дуже багато музикантів пішли з життя. Трагедія із Кузьмою стала поштовхом до написання цієї пісні. Там є такі слова:

«Не прийшли у місто фура і артисти,
Жовті видання поширюють плітки,
Розіграють драму під ранкову каву,
Співчуваючи належно поміж тим.

А наспраді варто зрозуміти правду,
Те, що сталося, лишається без змін,
І в антаркті, ніби вистачає хліба,
Та не сцену вийде вже не він».

На два сингли з нового альбому були представлені відеороботи. «Джеральдіна» — це стислий переказ листа Чапліна до своєї доньки. З цією піснею Мірзоян брав участь у Нацвідборі до «Євробачення-2017». Кліп на неї має більше мільйона переглядів. А зовсім нещодавно музикант представив відеороботу на трек «Не Магеллан», під час зйомок якого Мірзояна заарештували у Бангладеш.